diș dolgusundan sonra diș ağrısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de derin çürüklü bir dişimde ertesi gün feci bir ağrı olmuştu dr u aradım yarın geçmezse gel dedi geçti olabiliyor yani

Kızlar bana da yardım edin nolur. 8 temmuzda diş randevusu için gittim. Giderken ağrım yoktu. Ama önceden belirlenmişti hafif çürük var dedi dolgu yapıldı. Hafif düşündüğümüz diş ile bayağı uğraştı. İşlem sırasında ağrı yaşadım. Sonrasında perşembe günü dolgu yaptırmıştım. Cuma hiç ağrım olmadı. Cumartesi sabah işkence başladı. Böyle çok zonklamadı ama süreğen kesintisiz bir ağrıydı. Daha doğrusu ağrı hala da drvam ediyor. Açıkcası dayanılmayacak gibi değil. Çürük ağrısına benziyor ama tam da öyle değil. Çürük ağrısıyla hani diş etimiz tahriş olur da ağrır ya onun karışımı gibi bir şey. Dün diş hekimimi aradım. Asistanı ile görüştüm 10 gün kadar normal olduğunu dişin iyileşme sürecinde olduğunu söyledi. Artık ağzımda diş ağrısı yokken nasıl bir histeydim inanın hatırlamıyorum. 6 aydır kabusum dişlerimle uğraşıyorum i. Farklı farklı işlemler oldu. Onlar bitti çok şükür. Güya bu son çürüğümdü. Ama ben de bittim tecrübesi bilgisi olan varsa nolur yazsın. Gerçekten ihtiyacım var şimdiden yazan yazmayan herkese teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X