dış gebelik olma ihtimalim sizce nedir?

Cıkan sonucu aralarındaki gunle bana söylersen yardımcı olmaya calıısırım
Merhaba bilginiz olduğunu anlayıp size danışmak istedim çok kafaya taktım çünkü
Ben hamileliğim belli oldu doktora gittim kese görünmedi test yaptık 200 civarı çıktı beta 2 gün sonra 400 oldu bir süre ara verdik 20 Mayıs ta beta bakıldı 5174 salı günü kese görmeye gidicektim bugün kan tahlili verdim 4089 a düşmüş doktorum dış gebelik olabilir dedi yarın çağırdı olmama ihtimali olabilir mi

Merhaba peki geçirdiğiniz bu dış gebelikte değerler böyle değişirken kanamaniz yada ağrınız varmiydi?

Merhaba peki geçirdiğiniz bu dış gebelikte değerler böyle değişirken kanamaniz yada ağrınız varmiydi?
Merhaba İlk dış gebeliğim de hiçbir şekilde ağrı kanama yaşamadım. Gebeliği sonlandırmak için iğne olduktan sonra başladı adet kanaması gibi sadece.
ama 2. Olan inanılmaz sancılı ve kanamalı oldu. Oda tam tersi iğne olduktan sonra bitti kanama ve ağrı

Sana da çok geçmiş olsun canım
Dış gebelıgı yaşadıgım sıra kanamam vardı ama kahve ve vişne çürüğü gibiydi rengi
Herhangi bir agrım falan olmadı hastanede
İpneden sonrada kanama olmadı bende sadece gaz sancıları oldu

Anladım herkeste çok farklı oluyor demekki..Bununla atlatmıssınız çok çok gecmıs olsun,darısı basıma inşallah

Anladım herkeste çok farklı oluyor demekki..Bununla atlatmıssınız çok çok gecmıs olsun,darısı basıma inşallah
Ama kanama olabiliyormuş bu senı korkutmasın sen beta degerini belirli aralıklarla kontrol et düşüşü gormek için.
zorlu bir süreç maalesef ben sımdı belkıde onun acısını çekıyorum
Su an doktorum tekrar rahım filmi istıyor
Çünkü dış gebelıkte tüpüm zarar görmüş olabilirmiş
Benım dış gebelıgımın üstünden 1,5 yıl geçti
Hala gebelık oluşmadı belkide tüpümde sıkıntı var o yüzden

İnşallah en kısa zamanda hayırlı ve saglıklı bır sekılde hamıle kalırsınız

Benim igne olmadi canim kanamam hic olmadi , ameliyat oldm

Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama çok tedirginim bişey sormak istiyorum size sizinde benzer durujuhuz olmuş gibi. ben adete 3 gün kala silik cizgiyle adetimi öğrendim kan verdim 4.24 çıktı 2 gün sonra 25 çıktı 2 gün sonra 70 çıktı. Buraya kadar hep akşam 8 9 civarı kan verdim. Bugün tekrar kan verdim ama sabah 11.45 de verdim akşam vermedim yani 133 cikti. (En son 5 Haziran'da 70 cikmisti) şuan moralim çok bozuldu tam 2 katı değil diye ve şuan adetim 3 gün gecikti neden böyle oldu bı sorun mu var sizce nolur yardımcı olabilir misiniz Perşembe günü doktora randevu aldım kese görünür mü o güne kadar bilmiyorum ya dış gebelik olabilir mi? Ve bebeğinizde herhangi bi sorun çıktımı şuan sağlıklı hamilesiniz sanirim

Daha erken diye düşünüyorum kesenin görünmesi için 1500 falan olması lazım. Bence kötü değil artış var az bişey de değil doktora gidin ama hemen göreceğinizi düşünmeden gidin ilk gittiğinizde dış gebelik falan söyleyebilirler ama üzülme daha erken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…