Dış gebelik riskim varmış😔

Ya inş ağrım yok kanamam yok yani sonuçları görmesem hamileligimden şüphe edicem azıcık bir halsizlik var ama oda olur .hayırlısı ile bor atlatsak bu süreci en kolay şekilde. Ne zormuş Bee
Aslında yarın gidip muayene olsanız kesenizi görürsünüz içiniz rahatlar 😊

Aslında doğru söylüyorsunuz da küçük bir ilcede oturduğum için burada kadin dogumcu yok sanrım. İstende izin alamıyorum benimkisi biraz mecburi bekleme ha tabi biraz kaygılı geçiriyorum bu süreci ne kadar geç olursa bazı şeyler daha az üzülecekmisim gibi de geliyor o sebeple de biraz kaçırıyorum 😊hayırlısı artık

Durumunuz nedir ? Benim de betam 7000 ler se kese yok ama dış gebelik de diyemiyorum çünkü gözükmüyor kese dedi

Durumunuz nedir ? Benim de betam 7000 ler se kese yok ama dış gebelik de diyemiyorum çünkü gözükmüyor kese dedi
7000de kese gozukmesi lazim
Dis gebelikse de tuplerde gozukmesi lazim
Lutfen ihmal etmeyin cok riskli bi durum tüpün patlamasina kadar gider iyi bi doktora gidin acilen

Pazar olduğu için gidemiyorum pazartesi gidecem tüplerde de gözükmedi 🥹 betam da düzenli artı kimse de ben gibi bişey yaşamamış galiba 😭

En son kaçtı betanız? Benim de Altan gözükmedi ama ben dış gebelik diye korkuyorum 😨 yoksa beş haftalığız biz de ama geç tutunma oldu bizim

X