Beta Hcg Yavaş Yükselmesi, Lekelenmeler YARDIM LÜTFEN

Merhaba. Benim de 16nisan=30
17nisan=73
20nisan=159
22nisan=457 doktor sıkıntılı ilerliyo değer artışları anormal diyor. Siz ne dersiniz arkadaşlar :KK43:

Merhaba. Benim de 16nisan=30
17nisan=73
20nisan=159
22nisan=457 doktor sıkıntılı ilerliyo değer artışları anormal diyor. Siz ne dersiniz arkadaşlar :KK43:
Aslında sizin değerleriniz iyi ben de 30 martta öğrendim Beta Hcg 40 çıktı 2 gün sonra 80 oldu 2 gün sonra 64 e düştü hemen ertesi gün doktora gittim 29 a düşmüştü vajinal muayene etti kimyasal gebelik dedi sıfırlanınca tekrar bakalım 3 günde bir test yap dedi şehir dışındaydık orda yaptırdım 9 a düşmüştü iş yerimize dönünce hemen tekrar yaptırdım 13 e çıktı dün de 24 çıktı ben de sıfırlanması için dua ediyorum ama sizinkisi çok güzel artmış.Ben de benim gibi artıp sonradan sıfırlanan var mı diye merak ediyorum ve 17 gündür hala kanamam devam ediyor leke şeklinde başta pıhtılı yoğun oldu ama şimdi leke leke böyle olup sıfırlanan var mı ?

Aslında sizin değerleriniz iyi ben de 30 martta öğrendim Beta Hcg 40 çıktı 2 gün sonra 80 oldu 2 gün sonra 64 e düştü hemen ertesi gün doktora gittim 29 a düşmüştü vajinal muayene etti kimyasal gebelik dedi sıfırlanınca tekrar bakalım 3 günde bir test yap dedi şehir dışındaydık orda yaptırdım 9 a düşmüştü iş yerimize dönünce hemen tekrar yaptırdım 13 e çıktı dün de 24 çıktı ben de sıfırlanması için dua ediyorum ama sizinkisi çok güzel artmış.Ben de benim gibi artıp sonradan sıfırlanan var mı diye merak ediyorum ve 17 gündür hala kanamam devam ediyor leke şeklinde başta pıhtılı yoğun oldu ama şimdi leke leke böyle olup sıfırlanan var mı ?
Allah şifanızı versin, en sağlıklı en hayırlı ne zaman olacaksa o zaman olsun inşallah

merhaba neden bekliyorsunuz bende ilk öğrendğimde 12 idi 2 günde verdim en yüksek 141 e çıktı sonra 50 90 araı gitti geldi bu sırada lekelenmelerim devam etti acile gttğimde kimyasaldr kanama ile gider dediği için gitmedim 2 hafta ama o süreçte lekelenme devam etti bi gdym dedim işte serüven başladı kendlğnden düşmediği için 2 günde bir dengesiz yüksek olmayan artışlar ile dış gebelik teşhisi konuldu keşke erken gtseydm ALLAh korusun tüpere zarar verebilir ihmale teyin metotraks denilen tek doz iğne yapıldı en son 18 e düşünce tamam dediler zaten 3. adetimi gördüm ...

X