Dış gebelik sonrası rahim filmi

Benim sadece 25 nisanda hafif bel ağrım oldu sonrasında kanamam oldu biraz yoğun pıhtılıydı. İlaçlara devam ediyorum kanamam kesildi bir daha ağrım olmadı. Benim ki dış gebelik olmayabilir o gün düşürmüş olabilirim ama ultrasonda da küçük keseye benzer bişe var doktorda tam olarak bişey diyemedi. Bugün tekrar kan verdim. Çok geçmiş olsun tedaviniz hayırlısıyla pozitif olur inşallah , Allah bir daha yaşatmasın. Memorial de oldu tedavim Semra hanım deneyimli bir sorun olsa farkederdi heralde. Olmayınca bişeyler bahane oluyor işte

Canım öncelikle inşallah bu bebek dış gebelik değildir sağlıklı gebeliktir de korkular endişeler biter…
Ben de geçen yıl doğal gebelik dış gebelik geçirdim çok kanamam, baş ağrısı, ateş, kasık ağrısı olmasına rağmen doktorlar anlamadı ve sonuç sağ tüpümü bebek patlattı iç kanama ile acil açık ameliyata alındım. Şimdi de tüp bebek 3.ye hazırlanıyorum🥹
Öğrendiğim minik bir detay var aslında ben doğal gebelik öncesi kendim gidip rahim filmi çektirdim ve normal dediler. Meğer tüpüm sosis gibi şişmiş ve filmde gözüküyor bu tüp bebek doktorumun eski filmlere bakarken farketmesi ile anladım. Yani genelde normal deniyor ama doktorlar da bence hepsi çok iyi film oluyamıyor. Ben bu 3.denememde yeni doktora başlayınca doktor ve asistanı hemen farkettiler çok şaşırdık .. özetle başka doktorlardan da bilgi almak gerek diye düşünüyorum. Herşeyim normal bebeğim olmuyor cümleleri çok var ama herşey normal değil işte… özür dilerim çok yazdım ama o dış gebelik ameliyatı üzüntümü çok yaşadım başkaları yaşamasın diye yazıyorum..
bir de beta değer artışın nasıl belirtilerin ne
Rahim filminde görüntüsünü paylaşabilir misin canım bende çektirdim ve ardından dış gebelik geçirdim tüplerim açık dendi ama bir doktora gösterdiğim için pişmanım

Rahim filmim cd’de doktor getir orda baktı şuan dosyada ama şekil olarak kaju’ya benziyor yani cenin pozisyonu gibi gözüküyordu. Ki cd’ye gerek yok karın ultrasonunda da farkettiler. Ankarada güven hastanesi tüp bebek doktoruna ben tüpte şişkinlik olabilir rabim filmi çektirelim dedim enfeksiyon kaparsın vs dediler boşuna 2 kere tüp bebek yaptırdım paraya ayrı manevi üzüntülerime ayrı üzülüyorum ve hakkımı helal etmiyorum. Gökalp hocaysa doktorunuz benimkini o gördü zaten. Ama işte şimdi de toplanan yumurtalar 5. Güne gitmedi yine kaldım ortada😞 yeniden yumurta toplama yapılacak ama yine aynı şeyi yaşarım diye korkuyorum🙁
Sizin eski rahim gilminiz duruyorsa whatsapptan da hocaya atabilirsiniz yardımcı oluyor direkt söylüyor

Rahim filmim cd’de doktor getir orda baktı şuan dosyada ama şekil olarak kaju’ya benziyor yani cenin pozisyonu gibi gözüküyordu. Ki cd’ye gerek yok karın ultrasonunda da farkettiler. Ankarada güven hastanesi tüp bebek doktoruna ben tüpte şişkinlik olabilir rabim filmi çektirelim dedim enfeksiyon kaparsın vs dediler boşuna 2 kere tüp bebek yaptırdım paraya ayrı manevi üzüntülerime ayrı üzülüyorum ve hakkımı helal etmiyorum. Gökalp hocaysa doktorunuz benimkini o gördü zaten. Ama işte şimdi de toplanan yumurtalar 5. Güne gitmedi yine kaldım ortada😞 yeniden yumurta toplama yapılacak ama yine aynı şeyi yaşarım diye korkuyorum🙁
Sizin eski rahim gilminiz duruyorsa whatsapptan da hocaya atabilirsiniz yardımcı oluyor direkt söylüyor
Hocanın isim soyismi nedir acaba sadece rahim filmi için bilgi verir mi acaba bana

X