Dış gebelik yaşayan war mı

Superisi_8662

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
127
83
Merhaba arkadaşlar
Ben şuan dış gebelik geçiriyorum
Beta hcg değeri
Kasım 11 de 5.25
Kasım 28 de 283
Aralık 12 de 4716
Aralık 13 de 5332
İlk 2 tahlilimi aynı sağlik merkezinde yaptirmistim degerlerdeki yukseliş cok dusuktu o donemde cenazemizde olduğu için ayrica bundan önceki gebeliğimde 9. Haftamda kalp atisini dinlemeye gittigimde karnimda öldüğünü ögrendigim icin biraz zaman gecmesini bekledim ayaklarim gitmiyordu hastanelere 4 ayda anneannem bebegim dedem hepsinin wefatini hastanelerde ogrendim artik oyle bi psikolojim war ki anlatamam ruhsal çöküntü içindeyim offf konudan konuya geciyorum yani biraz gebeligimin ilerlemesini istedim kaybedersemde bilmiyim keseyi görmeyim istedim hiç bilmediğim şeydi dış gebelik neyse zaten kanamalarim basladi dedim düşük yapiyorum ilk bebegimin öldugunu hastanede doktorumdan ogrendigim icin kendi doktoruma gidemedim korktum baska bi doktora gittik iyi hastanelerden birisi oldugu icin guwende hissettim kendimi neysee iyiki gitmişim çünkü karın içimde aşırı kan birikmiş we beta degerimde yukselişte gorundugunden dolayı hemen bana farkli bi kac test yaptirdi aşırı sancım olduğunda baş dönmesinde hemen gelmemi söyledi ertesi gun tekrar gelmemi söyledi sonraki gün cok sukur karindaki kan siwisi azalmis fakat deger yukseliste gozukuyordu doktorum farkli bi hastanede yaptirdigim icin kan testini tekrar ayni yerde beta hcg testimi yaptirip ertesi gun tekrar gelmemi yukselis warsa hemen ameliyata alinacagimi soyledi korkudan aglamaya basladim soka girdim eşimde cok korktu beni hemen ilk doktoruma goturdu beni surukleyerekde olsa goturebildi ama iyikide gitmisim doktorum şuan karin ici kanamanin azalmasindan we degerlerimin 10000 nin altinda olmasindan dolayi 7.5mg iğne tedavisi baslatti 2 gundur dogru duzgun hareket bile etmiyorum etkisini gostersin die cok korkularim war arada kasiklarima kucuk sancilar vuruyor onun disinda henuz bi durum yok kanamam az az oluyor yarın hemogram beta hcg we karaciger enzimlerime bakicak tekrar doktor insallah igne etkisini gosterir degerlerimde düşme olur lutfen sizde dualarinizi esirgemeyin
Benim durumumu yaşayan bu degerlerle dış gebelikden ameliyatsiz kurtulan war mı acaba

Konu yanlış yerde canm msj alımını kapat ve gebelik bölümünde aç konuyu. Veya yöneticiye msj at konunu tasisn

Yok farklı boş gebelik rahim içine yerleşiyor.. kurtajla hallaluyo senin değerler dustu mu canm dua ediyorum snaa
Sanada çok geçmis olsun canim benim Çok sagol yok degerlerim %34 yukselmis normalde doktor %20 degerlerinde bi yukselme olabilir ilk basta demisti igneden 2 gun sonra bakalim pazartesiyi bekliyorum bende şifa duasi okuyorum kendime bu duayi ben yakinlarimada okumustum cok sukur etkisini gordum dualar cok buyuk rabbim tum hastalarimiza şafi ismiyle şifa wersin

Aminn canım bol bol oku
Sanada çok geçmis olsun canim benim Çok sagol yok degerlerim %34 yukselmis normalde doktor %20 degerlerinde bi yukselme olabilir ilk basta demisti igneden 2 gun sonra bakalim pazartesiyi bekliyorum bende şifa duasi okuyorum kendime bu duayi ben yakinlarimada okumustum cok sukur etkisini gordum dualar cok buyuk rabbim tum hastalarimiza şafi ismiyle şifa wersin
İnsallah atlatirsin .. biraz bakindim senin içinde yapacak bise yok maalesef beklemelisin.. acaba diyorum maydanoz galan icsen kese dusmez mi kendiliginden veya papatya çayı falan icsen hem stresini alırdı..

Aminn canım bol bol oku

İnsallah atlatirsin .. biraz bakindim senin içinde yapacak bise yok maalesef beklemelisin.. acaba diyorum maydanoz galan icsen kese dusmez mi kendiliginden veya papatya çayı falan icsen hem stresini alırdı..
Amin canım yok yasak bitki caylari maydonoz kürü cunku bu ic kanamayi tetiklermis rahim disinda oldugu icin gebelik bi etkisi yokmus bende cok arastirdim:KK43: belki bi yasayan bilgi werir dedim ama cewap yok

Merhaba cok gec gecmis olsun. Bende dis gebelik yasadim Allah kimseye yasatmasin. 2gunde bir beta hcg olcumu yaptir. Ben 2doz igne vurundum. Ilk olcumde biraz yukseldi sonrasinda kendiliginden dusmeye basladi. Biriken kan kendiliginden azalip bitti. Sabir cok onemli. Duydugum herkes en fazla 10 gunde dusururken benim 43.gunde bitti. Cok cok dayanilmayacak kasik ve karinn agrisi yasarsan ve bayilacak gibi olursan mutlaka git hastaneye. Insallah ameliyata gerek kalmaz. Allah sifa versin

Merhaba cok gec gecmis olsun. Bende dis gebelik yasadim Allah kimseye yasatmasin. 2gunde bir beta hcg olcumu yaptir. Ben 2doz igne vurundum. Ilk olcumde biraz yukseldi sonrasinda kendiliginden dusmeye basladi. Biriken kan kendiliginden azalip bitti. Sabir cok onemli. Duydugum herkes en fazla 10 gunde dusururken benim 43.gunde bitti. Cok cok dayanilmayacak kasik ve karinn agrisi yasarsan ve bayilacak gibi olursan mutlaka git hastaneye. Insallah ameliyata gerek kalmaz. Allah sifa versin
Ayyy canimsin ya yazdiklarin icime su serpti bende şuan tedavideyim ilk emseye gittim gectigimiz hafta pazartesi gunu karin icinde cok kanama oldugu icin korktu direk hastaneye yatircakti farkli tahlillerde normal cikinca sali gunu tekrar cagirdi karin icinde kanamanin azaldigini gorduk fakat degerlerim yukseldigi icin carsamba ameliyat yapacagini soledi tabi korktuk eski doktoruma wera ya gittim cok sukur doktorum karin icinde kan sivisi gormedigi ve agrilarim olmadigi icin igne tedawisine baslatti bir doz 75mg vuruldum gecen sali gunu cuma degerlerimde bi dusme gozukmedi yrn tekrar kontrolum war degeerlerde dusme yoksa we karin icinde kanama yoksa bir doz daha wurulcam insallah senin gibi olurum bende sana bisey sormak istiyorum ara ara kanamam oluyodu fakat bugun kanamam yok ama kahwerengi akintim war sende de oldu mu korku sardi beni

Canim tabiki lekelenme cok oldu. Agrilar oldu. Kasikta batmalar oldu. Hatta bi ara su gibi kanamam bile oldu. Doktorum normal oldugunu soyledi. Insallah cabucak atlatirsin
Ayyy canimsin ya yazdiklarin icime su serpti bende şuan tedavideyim ilk emseye gittim gectigimiz hafta pazartesi gunu karin icinde cok kanama oldugu icin korktu direk hastaneye yatircakti farkli tahlillerde normal cikinca sali gunu tekrar cagirdi karin icinde kanamanin azaldigini gorduk fakat degerlerim yukseldigi icin carsamba ameliyat yapacagini soledi tabi korktuk eski doktoruma wera ya gittim cok sukur doktorum karin icinde kan sivisi gormedigi ve agrilarim olmadigi icin igne tedawisine baslatti bir doz 75mg vuruldum gecen sali gunu cuma degerlerimde bi dusme gozukmedi yrn tekrar kontrolum war degeerlerde dusme yoksa we karin icinde kanama yoksa bir doz daha wurulcam insallah senin gibi olurum bende sana bisey sormak istiyorum ara ara kanamam oluyodu fakat bugun kanamam yok ama kahwerengi akintim war sende de oldu mu korku sardi beni

Dış gebelik geçiren çok az.. kimsede görmuyordur konuyu.. bnde actm 2 konu ama hic cevap alamadım.
Ayy çok sagol canim degerlerde bugunde yukselme war %10 ciwarinda bakalim 2. Igneyi wurdular haftaya bugun tekrar kontrole gidicem sanada yanit gelirse bilgi werirmisin bana
Allah razi olsun canim acimi derdimi paylastigin icin

Canim tabiki lekelenme cok oldu. Agrilar oldu. Kasikta batmalar oldu. Hatta bi ara su gibi kanamam bile oldu. Doktorum normal oldugunu soyledi. Insallah cabucak atlatirsin
Insallah canim cuma gunu degerlerdeki artis %34 dü bugunku kontrolde % 11 artis war yukselme azaldi ama dusmedi de bakalkm bugunde igne vuruldum 1 hafta sonra tekrar gidicem tabi bi aksilik olmazsa

X