Dış gebelik

opeliha

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2011
19
4
Merhaba, 15 şubat salı günü değerim 471 di 17 şubatta 828 19unda 1757 21inde de 1752 oldu dış gebelik bulamadılar 22sinde kürtaj oldum ama dğer düşmedi o yüzden iğne oldum 23ünde değerim 2200lerdeydi bugün beta verdim ama değerlerim yüksk diye sanki iğne işe yaramayacak gibi geliyor böyle bir durum yaşayan var mı?

Merhaba, 15 şubat salı günü değerim 471 di 17 şubatta 828 19unda 1757 21inde de 1752 oldu dış gebelik bulamadılar 22sinde kürtaj oldum ama dğer düşmedi o yüzden iğne oldum 23ünde değerim 2200lerdeydi bugün beta verdim ama değerlerim yüksk diye sanki iğne işe yaramayacak gibi geliyor böyle bir durum yaşayan var mı?
Yarıyor ikincisini olma bekle benim bir ay oldu daha ye i 520 ye dustu

Kan değerleriniz 15 gün içerisinde düşer veya normalde döner. Koyu bir kanama geçireceksiniz tamamen rahminiz temizlenmiş olacak. İğneyle kısa sürede düşmez beklemeniz lazım

Merhaba benim değerim 525 ti doktorum çok ağrın ve kanaman olursa gel demişti gittiğimde değerim 2 sonra 625 çıktı kürtaj yaptılar 2 sonra kontrole gittim 1200 çıktı dış gebelik dediler iğne burdular kanser iğnesi diye geçiyormuş 2 gün hastanede kaldım kan tahlili yaptılar değerim 1500 çıktı 2. Doz iğneyi vırdular şimdi bekliyorum düşmesini sabaha kadar düşmezse ameliyat dedi çok korkuyorum lütfen cevap verin kanamam azaldı bu arada

Merhaba benim değerim 525 ti doktorum çok ağrın ve kanaman olursa gel demişti gittiğimde değerim 2 sonra 625 çıktı kürtaj yaptılar 2 sonra kontrole gittim 1200 çıktı dış gebelik dediler iğne burdular kanser iğnesi diye geçiyormuş 2 gün hastanede kaldım kan tahlili yaptılar değerim 1500 çıktı 2. Doz iğneyi vırdular şimdi bekliyorum düşmesini sabaha kadar düşmezse ameliyat dedi çok korkuyorum lütfen cevap verin kanamam azaldı bu arada
Düşer inşallah ve gerek kalmaz. Ameliyat olman gerekirse de hiç korkma kapalı ameliyat olursan 1 hafta sonra eski hayatına dönmüş olursun

Merhaba benim değerim 525 ti doktorum çok ağrın ve kanaman olursa gel demişti gittiğimde değerim 2 sonra 625 çıktı kürtaj yaptılar 2 sonra kontrole gittim 1200 çıktı dış gebelik dediler iğne burdular kanser iğnesi diye geçiyormuş 2 gün hastanede kaldım kan tahlili yaptılar değerim 1500 çıktı 2. Doz iğneyi vırdular şimdi bekliyorum düşmesini sabaha kadar düşmezse ameliyat dedi çok korkuyorum lütfen cevap verin kanamam azaldı bu iğ
İlk iğneden sonra biraz artış oluyor benim 2200 den 2800e çıktı 2. İğneyi oldum 2400e düştü panik yapma senin değerlerin de düşükmüş bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

merhabalar bende tüp bebekle hamile kaldım dış gebelik olduğumu öğrendim bir doz mtx vuruldum ve 6200 den değerim 14 günde 385 e kadar düştü ama ara ara ağrısız kanamalarım kesilip kesip geliyor bazen pıhlılı şekilde geliyor bu normal mi yaşayan varsa beni bilgilendirsin gerçekten çok canım sıkılıyor acaba düşene kadar devam mı edecek böyle Sıfırlanınca biter mi

X