Dış gebelikte hastaneye yatma süresi

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.283
1.226
Kızlar diş gebelik için hastaneye yatırdılar beni, iğne vuracaklar 4 gün yatış dedi doktor
İç kanama riskinoluyormus.
4 gün çok fazla değil mi içim karardı sizler ne kadar yattınız 😢

Önlem amaçlı yatıyorsunuz merak etmeyin. İyi düşünün iyi olsun. Bende sizin gibi endişelenmiştim ama hastanede kalmak içimi rahatlatmıştı. Düzenli olarak kan alıp iç kanama var mı diye bakıyorlar varsa hemen müdahale edilir evde anlamak daha zor ve tehlikeli yatmanız sizin için en iyisi

Doktor benim 1 gece yatış vermişti eve dönünce başım döndü gözlerim karardı gece hemen hastaneye gittik 1 gece daha yatış verdi öyle olunca.Baş dönmesi mide bulantısı gibi belirtiler iç kanama belirtisi olabiliyormuş olursa hemen gel diyerek eve göndermişti çok şükür iç kanama gibi bi durum olmadı ama hastanede kalmanız dediğim gibi daha iyi

Önlem amaçlı yatıyorsunuz merak etmeyin. İyi düşünün iyi olsun. Bende sizin gibi endişelenmiştim ama hastanede kalmak içimi rahatlatmıştı. Düzenli olarak kan alıp iç kanama var mı diye bakıyorlar varsa hemen müdahale edilir evde anlamak daha zor ve tehlikeli yatmanız sizin için en iyisi
Katılıyorum

Evet aynen öyle hastanede kalmanız daha sağlıklı evde bu süreç daha tehlikeli bence bende cuma gittim direk yatırdılar sürekli takip ettiler kan alarak 2 saatte bir. ctesi ameliyat oldum hemen iç kanama başlamıştı çünkü.. hiç korkmayın endişe etmeyin kendinizi yıpratmaktan başka bir şey değil bunu kolayca atlatmaya bakın ben iyileştim sayılır çok şükür… allah yardımcınız olsun

Evet aynen öyle hastanede kalmanız daha sağlıklı evde bu süreç daha tehlikeli bence bende cuma gittim direk yatırdılar sürekli takip ettiler kan alarak 2 saatte bir. ctesi ameliyat oldum hemen iç kanama başlamıştı çünkü.. hiç korkmayın endişe etmeyin kendinizi yıpratmaktan başka bir şey değil bunu kolayca atlatmaya bakın ben iyileştim sayılır çok şükür… allah yardımcınız olsun
Neden devamlı kan aldılar 4 gündür yatıyorum nerdeyse hiç kan almadılar ilk gün alıp( zaten yatış yapacaklardı eminlerdi) sonrasında hiç bir şey yapmadılar günde 2 kere tansiyon ve ateşime bakıyorlar o kadar
İğne yaptılar bana düşürmek icin

Neden devamlı kan aldılar 4 gündür yatıyorum nerdeyse hiç kan almadılar ilk gün alıp( zaten yatış yapacaklardı eminlerdi) sonrasında hiç bir şey yapmadılar günde 2 kere tansiyon ve ateşime bakıyorlar o kadar
Benim iç kanama başladığı için 2 saatte bir hem ultrason hemde kan aldılar git gide çoğaldığı için ameliyata aldılar eğer düşüçe geçseydi değerler ve içerdeki kanama iğne yapılacaktı

Sizin demek ki böyle bi tehlikeniz yok korkmayın geçiyor biran önce çözülsün de sağlığınıza kavuşun yoksa bu süreç uzadıkça can sıkıcı oluyor

X