Davranış Bozuklukları Diş gıcırdatma

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

boga_hatunu

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
935
1.102
4 yasına girecek oğlum var geceleri çok dişlerini gıcırdatıyor.. huysuz bir çocuk biraz da saldırganlığı var neden olabilir acaba sizinkiler nasıl..

4 yasına girecek oğlum var geceleri çok dişlerini gıcırdatıyor.. huysuz bir çocuk biraz da saldırganlığı var neden olabilir acaba sizinkiler nasıl..
Çocuklarda diş gıcırdatma yetişkinlere göre daha fazla olan birşey büyüdükçe geçiyor benim oğlumda çok gıcırdatırdı dişlerini kırıcak diye korkardım büyüyünce geçti ama yapılacak pek birşey yok yani diş hekimi asistanıyım doktorlar öyle diyordu bazen bağırsak problemlerinden dolayıda olabiliyormuş... genelde psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü ben boşandıktan sonra başlamış tı oğlumda...isterseniz psikiyatri ye götürün ama bu yaşta ilaç vereceklerini sanmam eğer başka rahatsızlık çıkmazsa... sadece diş için verirselerde kullanmanızı tavsiye etmem

X