Dış Görünüşün her şey olduğu gerçeği...

Evet umursamıyorum zaten ama insan neden bu kadar katıdır diyorum kendi kendime böyle insanlarla hayatta nasıl iletişim kurulur ben çözemedim mesela terapistime sorucam ben bunu da
insanlara değer verdikçe değersizleşiyoruz af dilemenin bile hata olduğunu düşünüyorum kendini vazgeçilmez hissetmesi sana istediğini gibi davranmasını mümkün kılıyor

insanlara değer verdikçe değersizleşiyoruz af dilemenin bile hata olduğunu düşünüyorum kendini vazgeçilmez hissetmesi sana istediğini gibi davranmasını mümkün kılıyor
Yok hayır ben hatalıysam özür dilerim özür dilemek erdemliktir kabul edip etmemek karşıdakine kalmış ama bazı kişiler özrü kabul etme konusunda çok katılar bunu çözemiyorum neden duvar var sert bir duvar kurmuş oluyorlar kendilerine

Ben bu konuda dediğiniz gibi düşünüyordum ama öyle olamayacağını yaşadım. Normal hep sevdiğim erkek tarzı esmer uzun boyluydu esimle tanıştığımızda İnternet üzerinden yazdı (aksine sarışın ve minyon) bi tanımak istedim. Hatta herkes şaşırdı hiç tarzın değil diye. Sonra 6 sene beraberlikten sonra evlendik o kadar seviyorum ki. Ama hala arkadaslarim bu çocuk nasil dediklerinde yakışıklı esmer diyorum. Ama esimide çok begeniyorum. 😂

Bana istedikleri gibi davranmasına izin vermem ben hayatta benim de kendime göre sınırlarım var karşıdaki saygıyı aşmadığı sürece eğer samimiyetimiz varsa ufak nazlarını ekarte ederim.

Ben bu konuda dediğiniz gibi düşünüyordum ama öyle olamayacağını yaşadım. Normal hep sevdiğim erkek tarzı esmer uzun boyluydu esimle tanıştığımızda İnternet üzerinden yazdı (aksine sarışın ve minyon) bi tanımak istedim. Hatta herkes şaşırdı hiç tarzın değil diye. Sonra 6 sene beraberlikten sonra evlendik o kadar seviyorum ki. Ama hala arkadaslarim bu çocuk nasil dediklerinde yakışıklı esmer diyorum. Ama esimide çok begeniyorum. 😂
Ben de uzun boylu esmer kara kaşlı kara gözlü hoşlanırdım ama eşimle tanıştım sevdim o özelliklere sahip değil ama sevince siyah beyaz farketmiyor😁

Yok hayır ben hatalıysam özür dilerim özür dilemek erdemliktir kabul edip etmemek karşıdakine kalmış ama bazı kişiler özrü kabul etme konusunda çok katılar bunu çözemiyorum neden duvar var sert bir duvar kurmuş oluyorlar kendilerine
belki de nazlanıyor ya da ego tatmini nasıl bir karakter olduğuna bağlı. ama özür konusunda etme demiyorum seçici olmak lazım gönül almak şart kesinlikle ama özürde ağızda sakız olmamalı bence

belki de nazlanıyor ya da ego tatmini nasıl bir karakter olduğuna bağlı. ama özür konusunda etme demiyorum seçici olmak lazım gönül almak şart kesinlikle ama özürde ağızda sakız olmamalı bence
Bence naz ve ego tatmini değil bazı kişilerde bu duvar oluyor daha önce başka kişilerde de farkettim

Ben bu konuda dediğiniz gibi düşünüyordum ama öyle olamayacağını yaşadım. Normal hep sevdiğim erkek tarzı esmer uzun boyluydu esimle tanıştığımızda İnternet üzerinden yazdı (aksine sarışın ve minyon) bi tanımak istedim. Hatta herkes şaşırdı hiç tarzın değil diye. Sonra 6 sene beraberlikten sonra evlendik o kadar seviyorum ki. Ama hala arkadaslarim bu çocuk nasil dediklerinde yakışıklı esmer diyorum. Ama esimide çok begeniyorum.
katılıyorum bu konuda şartlamak hiç işe yaramıyor😂 bi şeyler oluveriyo aşık oluyo insan

Her şey değildir ama hiçbir şey de değildir.nitekim; dış görünüşünle buyur edilir
karakterinle uğurlanırsın sözü tam olarak her şeyi anlatıyor. ''dış görünüş önemli değil kalbi güzel olsun'' gibi ütopik şeylerle insanların kendilerini kandırdığını düşünüyorum. hele ki zamanımız ilişkilerinin insan statüsü üzerine kurulduğunu düşünürsek. fikirlerinizi merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim kızlar
Dış görünüşe önem verilmese. Tıp biliminde plastik cerrahi en çok tercih edilen alan olmazdı. Dünya artık maaleef yüzeysel...

Dış görünüş, mutlu bir görünüş, ınstagramdaki hayalin ötesindeki hayatlar vs vs... Artık evimiz, arabamız,tenimiz hep mükemmel ve hep lüks olmalı algısı yaratılıyor ve insanlar artık karakterine önem falan vermiyor birbirinin. Işıltısı olsun yeter...

Her şey değildir ama hiçbir şey de değildir.nitekim; dış görünüşünle buyur edilir
karakterinle uğurlanırsın sözü tam olarak her şeyi anlatıyor. ''dış görünüş önemli değil kalbi güzel olsun'' gibi ütopik şeylerle insanların kendilerini kandırdığını düşünüyorum. hele ki zamanımız ilişkilerinin insan statüsü üzerine kurulduğunu düşünürsek. fikirlerinizi merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim kızlar
Dışını beğenmediğim adamin içini de merak etmem🙃

Dış görünüş gerçekten de herşeydir.Diğer tüm söylenenler kandırmacadan başka bir şey değil.Kimse gidip de bir çirkine aşık olmaz.Çirkin olunca karakter vs merak edilmiyor.

Ben eşimle ilk tanıştığımda beğenmemiştim pek ama tavırları falan çok güzeldi. Benden hoşlanıyordu ama ısrarcı değildi, kendi içinde yaşadığı bir buğlem vardı. Bu beni etkiledi ve bir anda aşık oldum. Bir senedir evliyiz ve bebek bekliyoruz. Şuanda benim için en yakışıklısı o, başkasını hayal bile edemiyorum. O kadar çekici ki... Dış görünüş tamamen sizin bakabildiğiniz kalp gözüne ve o insanın dışına yansıtabildiği güzellik kadardır.

X