Dış problemi

Kahvekokusu34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
1.667
1.041
Merhaba kizlar , bu gün arka Disime dolgu yapıldı alt dişim , ağzımı kapatinca sanki dolgu yapılan dişim yüksek gibi birde hasas ağrıyor dolgudan sonra böyle seyler normal mi başına gelen var mı acaba , çok sinirim bozuldu Dr dediki çok agrin olursa çekeriz , filen gibi şeyler söyledi

Merhaba kizlar , bu gün arka Disime dolgu yapıldı alt dişim , ağzımı kapatinca sanki dolgu yapılan dişim yüksek gibi birde hasas ağrıyor dolgudan sonra böyle seyler normal mi başına gelen var mı acaba , çok sinirim bozuldu Dr dediki çok agrin olursa çekeriz , filen gibi şeyler söyledi
gidin doktora çarka vursunlar o kaba hissiyat gider yani bir nevi törpüleme işlemi gibi birşey olacak
bir iki gün hassasiyet normal

İlk zamanlar yadırgamanız normal. Bir süre kullanın, rahatsızlık hissi geçmezse tekrar gidersiniz.
Tesekur ederim ilk defa dolgu yapdirdim , dişlerim çok sağlıklı normalde bu dişim kırıldı mısır takildi 2 sene kırık di dişim sonradan ağrı yapdi umarım alışırım ve bu hasaslik gecer

Tesekur ederim ilk defa dolgu yapdirdim , dişlerim çok sağlıklı normalde bu dişim kırıldı mısır takildi 2 sene kırık di dişim sonradan ağrı yapdi umarım alışırım ve bu hasaslik gecer
2 sene kırık duran diş mutlaka çürümüştür
kanal tedavisi yaptı mı doktor gerek duydu mu eğer yapıldıysa onunda sızısı olur

Yapıldı kanal tedaviside uyusdurmasina rağmen o aletlerin deymelerini hissetim çok kotu bı tecrübe oldu
e o kadarda olacak tabi komple sinirlere bağlı dişler o sinirleri alırken nerelere giriyorlar çok normal :) kaba gelen hissi söyleyin hemencecik 2 saniyede düzeltir uyuşukluk geçtiği için daha doğru basıyorsunuz kapatıyorsunuz çeneyi ondan farkettiniz sonradan oluşan şişlik değil yani hemen yapılır :) geçmiş olsun

Bir kaç gün ağrı çok normal.
Dolgudan sonra araya bir şey koyup gıcırdatma, pat pat vurma hareketi yaptırdı mı?
Çok uzun yıllardır devlette diş yaptırıyorum, özelde onca paraya rağmen olumsuzluklar yaşadığım için böyle tercih ediyorum.
İki gün bekleyin pütürtü hala rahatsız ediyorsa tekrar gidin. (diliniz orda olmasın tabi)
Bir de genelde dolgu, kanal, diş çekimi şeklinde ilerler yol haritası. Tabi bazı dişlerin pozisyonu farklı olabilir.
Yakın zamanda özel muayenehanesi olan diş hekimi bir arkadaşımın çekilir dediği dişi devlette kurtardılar :)

Bir kaç gün ağrı çok normal.
Dolgudan sonra araya bir şey koyup gıcırdatma, pat pat vurma hareketi yaptırdı mı?
Çok uzun yıllardır devlette diş yaptırıyorum, özelde onca paraya rağmen olumsuzluklar yaşadığım için böyle tercih ediyorum.
İki gün bekleyin pütürtü hala rahatsız ediyorsa tekrar gidin. (diliniz orda olmasın tabi)
Bir de genelde dolgu, kanal, diş çekimi şeklinde ilerler yol haritası. Tabi bazı dişlerin pozisyonu farklı olabilir.
Yakın zamanda özel muayenehanesi olan diş hekimi bir arkadaşımın çekilir dediği dişi devlette kurtardılar :)
Ya hadi inşallah , bende devlete yoğunlukdan aceleye geldi de güzel olmadı diye dusunmusdum yarın tekrardan gostericem , çok teşekürler msjniz için

doktor onu düzeltir, orada fazlalık olanı törpüler yükseklik gider. aslında sorarlardı yükseklik var mı diye ama ya unutuldu ya da o an siz hissetmediniz

X