Diş taşı ve lazerle beyazlatma

teşekkürler bir de işlemin adı neydi ofis tipi beyazlatma mı
İsim olarak tam hatırlamıyorum markası var mı bilmiyorum ama benim kullandığım şu şekildeydi:
Bunu doktora gösterin bilir zaten. Dişlerinizin ölçüsünü alıyorlar plastik kalıp çıkartıyorlar içine sıkıp gece yatmadan takıyorsunuz sabah erken çıkarıyorsunuz.
9472360972338.jpg

Diş taşını oluştukça temizletiyorum ondan sonra bir sızlama olmuyor. Diş beyazlatma işlemim lazerle değilde şırınga içinde verdiği bi jelle oldu üç günde inci gibi oldu gerçekten. Evet sızlama ve hassaslık bende de oldu ki doktor zaten ekstra bi hassaslık olacağını, ilk ay sıcak, soğuk, kahve, çay, asitli içeceklerden kaçınmam gerektiğini söylemişti ben şanslıydım o dönemde bunların hiçbirini tüketmiyordum. Birde bana iki gün aralıklarla üç kez kullanacaksın dedi ben bi gün fazladan kullandığım için de deli gibi sızladı :KK70: ama normal yani merak etmeyin geçer beyazlatma işlemini cilde lazer yaptırmak gibi düşünün onda da cilt ekstra hassaslaşıp deri inceliyor güneş kremini gün aşırı sürmek gerekiyor zamanla oturuyor. Buda öyle :)
Merhaba siz diş beyazlatma işlemini nerede hangi doktora yaptırdınız

İsim olarak tam hatırlamıyorum markası var mı bilmiyorum ama benim kullandığım şu şekildeydi:
Bunu doktora gösterin bilir zaten. Dişlerinizin ölçüsünü alıyorlar plastik kalıp çıkartıyorlar içine sıkıp gece yatmadan takıyorsunuz sabah erken çıkarıyorsunuz.
Eki Görüntüle 3233077
Doktorunuzun ismi neydi hangi hastanede acaba

X