Diş taşı ve lazerle beyazlatma

Valla ben güzel açıkladığımı düşünüyorum ama size doktorunuz nasıl bilgi verdi hangi işlemi yapacak tam olarak olarak bilmiyorum :KK70: Benim bahsettiğim şırınga içindeki jeli diş kalıbına sürüyorsun 2 gün aralıklarla 3 kez kullanıyorsun ve sonuç bembeyaz. Hani bunu yaptıran ve çok memnun olan biri olarak söylüyorum. Sızlama hassasiyet oluyor ki olmalıda sonuçta beyazlatma tedavi söz konusu. Ve 2 yılda bir yaptırılamaz mümkün değil benim söylediğim işlemden bahsediyorum. Diş hassaslaşıyor zaten aradan 6 yıl geçmeli. En azından doktorum ayrıntılı bilgi vermişti bana. Ben zaten o zamandan beri bir kez daha beyazlatma gereği duymadım aradan 8 yıl geçmesine rağmen hala beyaz dişlerim çok şükür bende iyi baktım tabi kii. Para peşinde olan doktorlarda vardır elbette araştırıp gidin güvenilir bilindik bir doktor olsun. Ama 2 yılda bir lütfen beyazlatmayın derim ben işte asıl hassasiyeti o zaman yaşarsınız :KK70:
Siz o zaman ev tarzı beyazlatma yaptırıdınız ölçü alıyorlar jel veriyorlar ben ofis tarzı yaptırdım bilmiyorum ama ya suan mutsuzluk çöktü

bu ürünle mi beyazlatma yaptınız ?
Evet sadece marka olarak tam hatırlamıyorum sanki ismi buymuş gibi geliyor ama hemen hemen aynı çoğu. Ben doktora geri eski sarılığına dönmeden yapılacak bi beyazlatma işlemi var mı dedim var hep beyaz kalır diye bunu önerdi. Sizde doktorlara bunu gösterirseniz eminim yapıyorlardır. Reklam yapıyor gibi oldum yalnız :KK70: Sadece yanlış işlemle ilerlemeyin diye söylüyorum buda dişinizi sızlatıyor doğal olarak ama öyle eski sarılığına dönmesi mümkün değil :)

Evet sadece marka olarak tam hatırlamıyorum sanki ismi buymuş gibi geliyor ama hemen hemen aynı çoğu. Ben doktora geri eski sarılığına dönmeden yapılacak bi beyazlatma işlemi var mı dedim var hep beyaz kalır diye bunu önerdi. Sizde doktorlara bunu gösterirseniz eminim yapıyorlardır. Reklam yapıyor gibi oldum yalnız :KK70: Sadece yanlış işlemle ilerlemeyin diye söylüyorum buda dişinizi sızlatıyor doğal olarak ama öyle eski sarılığına dönmesi mümkün değil :)
baktım baya Trendyolda da güzel dönüşler olmuş. Kemik yapısı dogustan sarımsı olanlarda bile etkili olmuş ( benimki öyle çünkü) ama herkes hassasiyet yaptıgını söylemiş :KK43:
Zaten beni korkutan da bu. Diş etlerim zaten aşırı hassas ve hassasiyet sorunum var.
Korktum biraz açıkcası

baktım baya Trendyolda da güzel dönüşler olmuş. Kemik yapısı dogustan sarımsı olanlarda bile etkili olmuş ( benimki öyle çünkü) ama herkes hassasiyet yaptıgını söylemiş :KK43:
Zaten beni korkutan da bu. Diş etlerim zaten aşırı hassas ve hassasiyet sorunum var.
Korktum biraz açıkcası
Tabi çok hassassa dişleriniz biraz zamana bırakın. Ben lisede yaptırdığım için dişlerim ne durumdaydı onu da bilmiyorum. Evet hassasiyet oluşturuyor ama o anlık oluşturuyor. Mesela sızlama dediğin uyguladığın gün sürüyor sadece zaten üç kez uygulayacaksın dedi hatta 4 şırınga artmıştı. Gerçektende 3. de inci gibi oldu hatta ben salaklık yaptım ergenlik işte 4. günde kullandım işte o gün dişlerim küfür etti bana deliler gibi sızladı o noktada diş minesine zarar veriyor kaç günde beyazlıyorsa doktor ne dediyse oymuş :KK70: Birde çay kahve, sigara, sıcak soğuk içecekten uzak dur çünkü zaten hassas olacak dişlerin üstüne daha da sızlar dedi. Ben lisede zaten bunların hiçbirini içmeyen biri olduğum için herhalde beyazlık daha uzun ömürlü oldu. Ama sarılığının geri dönmesi çok zor ya anca ilk gün ki parlaklığı gider en fazla.

Tabi çok hassassa dişleriniz biraz zamana bırakın. Ben lisede yaptırdığım için dişlerim ne durumdaydı onu da bilmiyorum. Evet hassasiyet oluşturuyor ama o anlık oluşturuyor. Mesela sızlama dediğin uyguladığın gün sürüyor sadece zaten üç kez uygulayacaksın dedi hatta 4 şırınga artmıştı. Gerçektende 3. de inci gibi oldu hatta ben salaklık yaptım ergenlik işte 4. günde kullandım işte o gün dişlerim küfür etti bana deliler gibi sızladı o noktada diş minesine zarar veriyor kaç günde beyazlıyorsa doktor ne dediyse oymuş :KK70: Birde çay kahve, sigara, sıcak soğuk içecekten uzak dur çünkü zaten hassas olacak dişlerin üstüne daha da sızlar dedi. Ben lisede zaten bunların hiçbirini içmeyen biri olduğum için herhalde beyazlık daha uzun ömürlü oldu. Ama sarılığının geri dönmesi çok zor ya anca ilk gün ki parlaklığı gider en fazla.
bunu diş doktoruma soracağım . Aklıma yattı gibi

Merhaba kızlar bugün diş taşı temizletme ve lazerle diş beyazlatma işlemi yaptırdım şuan dişlerim sızlıyor ağrıyor doktor yarın geçeceğini söyledi daha önce yaptıran var mı bir seans yeterli kalıyor mu doktor hanım hafta içinde de ranvdeu verdi 2.ci seansa ama arkadaşım yaptırma diş mineleri zarar görüyor dedi yaptıran varmı bilgi almak istiyorum
Bir diş teknisyeni olarak diş taşı temizliği 6 ay da 1 yaptırın. Diş beyazlatma sakın yaptırmayın. İleri de çok sıkıntı çıkartır. Ben kahve ve sigara tüketen biriyim ve kendim bu işle uğraştığım halde asla diş beyazlatma yöntemlerini kullanmadım kimsenin kullanmasını da tavsiye etmem

Bir diş teknisyeni olarak diş taşı temizliği 6 ay da 1 yaptırın. Diş beyazlatma sakın yaptırmayın. İleri de çok sıkıntı çıkartır. Ben kahve ve sigara tüketen biriyim ve kendim bu işle uğraştığım halde asla diş beyazlatma yöntemlerini kullanmadım kimsenin kullanmasını da tavsiye etmem
Bende ilk ve sondu 🙂

Bi ben memnunum demek ki :KK70:

Aslında zirkonyum kaplama düşünüyorum dr a da söylemiştim ama rakamlar çok uçuk artık ne olacak bilmiyorum 😂
Sakın yapma. Kendi dişlerin kullanilamayacak hale gelmeden asla kestirme.cok pişman olursun.asla kendi dişin gibi olmuyor ve geri dönüş yok.keske bunları bana biri soyleseydi

Sakın yapma. Kendi dişlerin kullanilamayacak hale gelmeden asla kestirme.cok pişman olursun.asla kendi dişin gibi olmuyor ve geri dönüş yok.keske bunları bana biri soyleseydi
Yok şuan bir şey yaptırmıyorum aslında bende kestirme taraftarı değilim suan kendi dişlerimle memnunum teşekkür ediyorum

Damagim çok kötü yara gibi ağrıyor gargara aldım yeterli olurmu yoksa dış doktoruna gitmelimiyim , M Melsssssss

Turuncu bi ilaç var dişetleri ne sürülen adını tam hatırlamıyorum ama eczaneye sorarsan bilir o iyi r
Düzeldi şimdi çürük dişi gidip çektirmem lazım korkudan gidemiyorum bekleyeceğim ağrıyana kadar😂

Benim 8 yıl geçti aradan hala beyaz diş minesi sağlam hiçbir problemim yok çok şükür dişlerimde hangi işlemden bahsediyorsunuz tam olarak? Çünkü diş beyazlatma yönünde birbirinden farklı bir sürü işlem var.
merhaba nerede yaptırdınız dişlerinizi ve ne kadar süre beyaz kaldı acaba

merhaba nerede yaptırdınız dişlerinizi ve ne kadar süre beyaz kaldı acaba
Uşak'ta özele gittim. Halit Eryılmaz doktorum. Ben 2013 yılı civarında beyazlattım hala beyazdır eski sarılığına zaten dönmüyor sadece ilk parıltısı kalmıyor ama onada dikkat edersen uzun süre iltifatlara boğuluyorsun :) Benim çok sarıydı. Kahve çay içen biri değildim o yüzden uzun süre ilk gün ki beyazlığını korudu.

Uşak'ta özele gittim. Halit Eryılmaz doktorum. Ben 2013 yılı civarında beyazlattım hala beyazdır eski sarılığına zaten dönmüyor sadece ilk parıltısı kalmıyor ama onada dikkat edersen uzun süre iltifatlara boğuluyorsun :) Benim çok sarıydı. Kahve çay içen biri değildim o yüzden uzun süre ilk gün ki beyazlığını korudu.
teşekkürler bir de işlemin adı neydi ofis tipi beyazlatma mı

X