Çene Estetiği Diş teli Ankara?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Rosebelle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
393
573
Dişlerime tel takılması lazım bildiğiniz iyi güvenilir bir yer var mi?

Son düzenleme:
MRBA BENDE ANKARADAYM COK PAHALI YAPIYORLAR YA ÇEVREMDEKİLER GENELLİKLE ÖZELDE YAPTIRIYOR

Merhaba ankara tunalı caddesinde can dental'de Canan hanim var .. madonun olduğu binada yeri.. isinde çok iyi ve kalitelidir.

Arkadaşlar bulabildiniz mi hem titiz çalışan hem uygun fiyatlı bir yer? Ben de Ankaradayım, özelde diğer tedavilerimi yaptırdığım bir özel poliklinik var, o tedaviler bitti, telleri orada yaptırmadan başka alternatif yerleri de görmeyi düşünüyorum...

Bende yigenim için için hem uçuk fiyatlar olmayan hemde işinin ehli bir doktor umarım burda buluruz hepimiz

tel fiyatları sanırım genel itibariyle yüksek tedaviler ben kardeşim için kendi diş hekmime sordum fakültede bile yapılsa yüksek fiyatlar ödeniyormuş ama özelde tek seferde almadıkları için daha rahat oluyo ödemeler sanırım kardeşim önümüzdeki aya başlamayı düşünüyo çukurambarda betül nefes var ben kendinden de fiyatlarından da memnun kaldım isterseniz tavsiye edebilirim

tel fiyatları sanırım genel itibariyle yüksek tedaviler ben kardeşim için kendi diş hekmime sordum fakültede bile yapılsa yüksek fiyatlar ödeniyormuş ama özelde tek seferde almadıkları için daha rahat oluyo ödemeler sanırım kardeşim önümüzdeki aya başlamayı düşünüyo çukurambarda betül nefes var ben kendinden de fiyatlarından da memnun kaldım isterseniz tavsiye edebilirim

Çok teşekkür ederim şimdi araştırırım şimdi umarım bize de uygun gelir

Çok teşekkür ederim şimdi araştırırım şimdi umarım bize de uygun gelir

umarım yardımcı olabilir ben kendisinden çok memnun kaldım çünkü çok rahat ve temiz bir yer muayenehanesi var olmayacak şeyleri olr göstermeye çalışmıyo yıllar önce çektirdiğim bir dişimin yerine implant yaptırmak istedim başka yerlerde muayene oldum sinüs fln bişeyler kemik tozu eklencek dediler 3000 den başlayan fiyatlar aldım betül nefese gitti
m sinüzit sordu (diğerleri sormamıştı bile) sigara içiyomusun dedi evet deyince yapılabilir ama sen tutma ihtimali düşük hastalardansın diye bilgi verdi en azından sigara içmicen fln bunların sözünü verebilcenmi dedi :)) gerçekçi olmak lazım tabiki hayır dedim geneli çok güzel olur harika yapılır diyip atlayınca betül nefes baya iyi geldi

Teşekkür ederim canım en kısa zamanda randevu alıcam bi görüşmeye gidicem inşallah senin gibi bizde tatmin oluruz bu arada sen ne yaptın sonuç aldın mı

Teşekkür ederim canım en kısa zamanda randevu alıcam bi görüşmeye gidicem inşallah senin gibi bizde tatmin oluruz bu arada sen ne yaptın sonuç aldın mı

ben başka işlerim vardı onları yaptırdım bir dişime kanal tedavisi yaptı diş taşları fln temizledi bide parlattı implant için kendimden daha emin olduğum bir zamanı bekliyorum malum sigaraaaa

kız kardeşim, keçiören tepebaşı diş ve ağızda yaptırdı sadece malzeme ücreti ödedi
aradan 3-4 sene geçti hala düzgün dişleri :KK66:

bizde ankara üniversitesine götürmüştük devletin karşıladığı ve karşlamadığı durumlar varmış bazılarını estetik saydıkları için ücretli yaptırmamız gerekiomuş 4000 tl üstünde fiyat çıkmıştı şimdi özelde 6000 tl ama en azından sıra eziyeti kalabalık vesaire çekmicek bi de zaten yarısını alcaklar peşin gerisinide aylık kontrollerinde götürcek iki yıllık bir tedavi için bence mantıklı geldi

kardeşim başkent üniversitesi hastanesinde taktırdı bundan bir kaç sene önce fiyat hatırlamıyorum başkente bende bir kaç kere gittim ve memnun kaldım diş bölümünden

X