dışgörünüşüm, özgüvensizlik ve arkadaş edinememem...

Geçen gün Armağan Çağlayan'ın youtube programına Hayko Cepkin katılmıştı.
İzlemenizi tavsiye ederim.
Ayrıca 20 yaşındasınız. Ameliyat kararına kendiniz karar verebilirsiniz. Parasal açıdan ailenize muhtaçsanız çalışıp para biriktirin.
Pandemiden önce bir işte çalışıyordum amacım para biriktirip kimseye muhtaç olmadan kendi irademle ameliyat olmaktı ama tamı tamına biriktiremeden bazı sebeplerden dolayı o parayı aileme vermek zorunda kaldım sonra araya virus girdi o günden beridir çalışmıyorum

konumuz yakışmak değil ki

siz gözünüzden rahatsızsınız yani gözüme odaklanmasın diyorsunuz

maske zorunlu zaten

üstünde de gözlük olunca göz görünmüyor diyorum

ama gözlüğünüz yokmuş galiba ben zaten vardır diye o yorumu yapmıştım
Evet evet gözlüğüm yok ama belli olmaması açısından gözlük almayı düşünüyorum

Evet evet gözlüğüm yok ama belli olmaması açısından gözlük almayı düşünüyorum

bence gözlüğünüz de yoksa o şaşılık çokkkk azdır

bir de nasıl sorayım bilemedim de gözünüzün bakışı ne zaman farklılaşıyor

yani sürekli aynı yere bakınca mı çok ekrana bakınca mı buna ilişkin bir farkındalık edinirseniz kontrol de edebilirsiniz gibi geldi

yani hep yakına bakınca hep uzağa bakınca vs vs bir şey varsa (bildiğimden değil, sadece bir fikir)

Gerçekten size moral olsun diye söylemiyorum ama abarttığınıza eminim çünkü insana kendi kusurları büyük geliyor.

Benim de dişlerim eğriydi mesela çevrem çok fark etmezdi hatta diş teli taktıktan sonra 'senin dişin eğri miydi' diye tepkilerle karşılaşmıştım ama o sıralar internetten biriyle falan konuşsam işi buluşmaya götüremezdim çünkü dişlerimden dolayı beni beğenmeyeceklerini düşünürdüm. Siz de ameliyat olana kadar rahat etmeyecekseniz büyük ihtimal o yüzden ameliyat olmanız daha iyi olur.

Bu arada sizin şaşılık gibi dediğiniz şeyi anladım hatta benim dişçimde de var ama o kadar özgüvenli ve havalı bir kadın ki onu ilk gördüğüm zamandan sonra dikkatimi hiç çekmedi.

bende en paspal halimle geziyorum valla kendmle barışığım buyum ben sevıyom böyle kendmi :) Kime ne ayrıca.. İnsan önce kendni begenmeli . Beni begenmeyeni ben hiç begenmem muhatapta olmam.

Ek olarak ; Bu çocukla tanışmadan önce kendimi baya salmıştım kendime bakmıyordum/bakamıyordum hiç.

Şimdi ise en azından doktora gidip gözlük alayım diyorum belki biraz kapatır şaşılığı diye
Kuzumm cok tatlisin, böyle olmak da cok sempatik olur karsi taraf icin, bence sen kendini süsle püsle (fazla abartmadan) hanim hanimcik,akillica onu zekan ile gönlüne feth etmeye çalış😉

Benim kuzenim de şaşıydı ameliyat oldu düzeldi. Sizin de operasyonla geçecek turdense ailenizi ikna edin olun. Yine de istemiyorlarsa ekonomik olarak bağımsızlik kazanınca kendiniz olursunuz. Çok kafana takma bence.

Kuzumm cok tatlisin, böyle olmak da cok sempatik olur karsi taraf icin, bence sen kendini süsle püsle (fazla abartmadan) hanim hanimcik,akillica onu zekan ile gönlüne feth etmeye çalış😉
Çook teşekkür ederim güzel yorumun için :oops:
pazartesi gününe kadar cesaretimi toparlarsam zeka ve olgunlukla etkileyeceğimi düşünüyorum :KK49:

Ameliyattan korkmak için önce doktor yorumu almalısınız bence, çok ileri düzeyde artık bu ameliyatlar...

Başkası değil önce sen kendini sevmelisin ve beğenmelisin.
Bence bir şans vermelisin. Ne yapıcam ne konuşucam diye düşünme kendin ol ve oluruna bırak. :KK66:

Şaşı değil şehlasındır çoğu kişi şehlalığı seksi buluyor. Ayrıca nick’inin altına yazdığın “evrim değil fondöten” yazısına bakacak olursak sen de insanları yargılıyorsun.

Canım anlattığına göre senin gözlerin şaşı değil,
şehlâ
Şehlâ gözler için ne şiirler yazılmış.
Hele yüzün güzelse çok tatlı ve çekici duruyor olabilirsin.
Buluşmaya git, belki en çok bu özelliğine kapılacak nerden bilebilirsin.
Olmazsa da olmaz. Mutlaka böyle beğenen olacaktır.
Asla bu kadar riskli bir ameliyata girme.

Canım anlattığına göre senin gözlerin şaşı değil,
şehlâ
Şehlâ gözler için ne şiirler yazılmış.
Hele yüzün güzelse çok tatlı ve çekici duruyor olabilirsin.
Buluşmaya git, belki en çok bu özelliğine kapılacak nerden bilebilirsin.
Olmazsa da olmaz. Mutlaka böyle beğenen olacaktır.
Asla bu kadar riskli bir ameliyata girme.
Ailem gibi konuştunuz:halay: onlarda tıpkı böyle söylüyorlar belkide haklılar...
Ben kendimi göremiyorum

Benim de sol göz kapağım düşük. Biri düzgün bakıyo biri bayık. Fotoğraflarda falan da bi garip çıkıyorum.
Ama napalım bu da benim özelliğim. Eskiden ameliyat istiyodum sonra bunu gereksiz olduğuna karar verdim acısıyla vs uğraşamam.

Şaşılık için ameliyat olana kadar kendini böyle sevebilirsin. Mesela benim beğenmediğim gözlerimi eşim güzel gözlü karım diye seviyor. Ama bazen çok yorgunken de iyice göz kapağım düşünce baygın rahime diye takılıyor ben de kızıyomuş gibi yapıyorum öyle devam ediyoruz işte :KK70:

X