Dışişleri'ndeki köstebek yakalandı!

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.624
41.434
[h=2]Dışişleri'ndeki üst düzey görüşmeyi dinleyerek sızdıran kişi yakalandı. Köstebeğin, paralel örgüte çalışan bir polis koruma memuru olduğu iddia edildi.[/h]Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgenaral Yaşar Güler'e ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarının internette yayınlanmasının ardından Milli İstihbarat Teşkilatı ve diğer istihbarat birimlerinin ortak çalışması sonucunda ortam dinlemesini sızdıran köstebek yakalandı. Koruma polis memuru olan köstebeğin paralel örgüte çalıştığı da kesinleşti.
PARALEL OLDUĞU ANLAŞILDI
Devlet sırrı niteliği taşıyan ses kaydını ortam dinlemesi sureti ile alan kişinin paralel yapıadına çalışan koruma memurlarından biri olduğu ve geçen Perşembe günü gözaltına alındığı kaydedildi. Araştırmayı yürüten istihbarat birimleri söz konusu koruma memurunu gözetim altında tutarken kaydı aldığı ve yaydığı iddia edilen koruma polis memurunun ifadeleri doğrultusunda geniş çaplı bir operasyon yapılacak.
Kaynak: Takvim
 

SUHAN

surgeon
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.802
36.406
gerekirse süleyman şah türbesini vururuz:26::26:
 

kuzum

Bu konida hassasum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8.572
278
Zavallı masum adamı günah keçisi mi yaptılar şimdide. eeee elbet bulmak gerekecekti bir suçlu. :KK14:
 

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.624
41.434
[h=2]Dışişleri'ndeki üst düzey görüşmeyi dinleyerek sızdıran kişi yakalandı. Köstebeğin, paralel örgüte çalışan bir polis koruma memuru olduğu iddia edildi. Bakanlık'tan jet açıklama yapıldı.[/h]Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgenaral Yaşar Güler'e ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarının internette yayınlanmasının ardından Milli İstihbarat Teşkilatı ve diğer istihbarat birimlerinin ortak çalışması sonucunda ortam dinlemesini sızdıran köstebek yakalandı. Koruma polis memuru olan köstebeğin paralel örgüte çalıştığı da kesinleşti.
PARALEL OLDUĞU İDDİA EDİLDİ!
Devlet sırrı niteliği taşıyan ses kaydını ortam dinlemesi sureti ile alan kişinin paralel yapıadına çalışan koruma memurlarından biri olduğu ve geçen Perşembe günü gözaltına alındığı kaydedildi. Araştırmayı yürüten istihbarat birimleri söz konusu koruma memurunu gözetim altında tutarken kaydı aldığı ve yaydığı iddia edilen koruma polis memurunun ifadeleri doğrultusunda geniş çaplı bir operasyon yapılacak. (Takvim)
Köstebek yakalandı iddialarına yalanlama!
Dışişleri Bakanlığı yetkilileri, 'köstebek yakalandı' iddialarını yalanladı.
Dışişleri Bakanlığı yetkilileri, Suriye konulu toplantıyı illegal biçimde dinlediği ve sızdırdığı iddia edilen kişinin yakalandığı haberlerin asılsız olduğunu duyurdu. (İHA)