Dislerim sigaradan sararıyo

Diş macununuzu iyi seçin. Ben bir tane aldım harika birşey. Adını şuan hatırlayamıyorum değişik birşey.. 🙈

Bende sigara kullanıyorum ama dişlerimde sararma olmadı.. Tabi illa ki bir fark vardır sigara sonuçta iyi birşey değil. Ama biraz da dişin kemik rengi diyorlar sanırım o önemli olan.. Mesela rengi normalde de beyaz değilse sigara daha çok etkiler maalesef..Benim dişlerimin normal rengi beyaz hatta baya beyaz.. Bebeğimde var o yüzden sürekli diş fırçalamak zorunda kalıyorum.. Dişlerimde çok sorun yok o yüzden.

Kalıcı mı olur bilmiyorum ama limon ve karbonat ile dişinizi fırçalamayı deneyebilirsiniz.. Onun dışında çilek gerçekten fark ediyor arkadaşım çok yapıyor ordan biliyorum.. Ama en önemlisi düzenli fırçalamak ve kullandığınız diş macunu.. Adını hatırlamıyorım ama internetten araltırırsanız bulursunuz illaki.. O diş macunu gerçekten ilk fırçalamada fark ediyor..

Eşim misvaklı diş macunu kullanıyor. Günde 2 paket sigara içen bir insana göre dişleri çok sarı değil. Ama insanların doğuştan da dişlerinin renginin tonları fark ediyor.

10241727725618.jpg
Tam koruma+beyazlatma.İşe yarıyor

Ben discide dis temizletince sonrasinda dislerin aralari siyah oluyo yaptirma diyen cok duydum o yuzden biraz endiseliyim o konudada
bunu yaptırdıktan sonra sigara içmeye devam etmezseniz bir şey olmaz
ya da sigara çay kahve içtikten hemen sonra fırçalayın o şekilde bekletmeyin uyumayın

dilerini sakın temizletme daha sonradan pişman oluyorsun hem kaparsan yap kemik renginden dolayı bembeyaz olmaz sigarayı bırakıp kahveye cayıda azaltabılırsın

X