Dişlerimde siyah lekelenmeler var ( resimli)

Zorluruh

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
2
3
21
Merhaba dişlerimi düzenli günde 2 bazen 3 kere fırçalarım. Ağız bakımımı ihmal etmem. Ağız kokusu vs sorunlarım da yoktur ama ön dişlerimde siyah lekelenmeler başladı ve dişlerim sanki aşırı hassaslaşıyor. Doktora da gidemiyorum randevu alamıyorum aylardır. Şu sıralarda özele gidecek ekonomik gücüm yok malesef. Bir yardımcı olabilir misiniz lütfen?? 🥺

Eklentiler

• IMG_20210715_194819.jpg
    IMG_20210715_194819.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 121
Canım ben doktor değilim o kadar da iyi bilgim yok fakat sanki diş minesi incelmiş gibi diş beyazlatıcı şeyler mi kullandın acaba böyle şeylere neden oluyor çünkü

Benim de böyle başladı ön dişimin hemen yanındaki dişte. İlkten doktor lekelenme dedi. Sonra aradan 1 yıl geçince çürük olduğu anlaşıldı. En sonunda da kanal tedavisi yaptırdım. Çürük ve kanal arası süre kesinlikle benim ihmalim ve hatam.

Doktor değilim tabiki anlamam ama muhakkak bir muayene ol. Ben sadece başımdan geçen tecrübemi paylaştımki sen de benim düştüğüm hataya düşme ihmal etme diye.

Merhaba dişlerimi düzenli günde 2 bazen 3 kere fırçalarım. Ağız bakımımı ihmal etmem. Ağız kokusu vs sorunlarım da yoktur ama ön dişlerimde siyah lekelenmeler başladı ve dişlerim sanki aşırı hassaslaşıyor. Doktora da gidemiyorum randevu alamıyorum aylardır. Şu sıralarda özele gidecek ekonomik gücüm yok malesef. Bir yardımcı olabilir misiniz lütfen?? 🥺
ya diş şakaya gelmiyor gerçekten. ağrısı çokçok kötüdür. şimdi ağrısızdır ama ileride çürük olduğu anlaşılıp ağrı yapar. yani ilerlemeden bir gidin bence borç harç ne şekilde olucaksa. cidden sakıncalı böyle şeyler

X