Diyarbakır da tüp bebek için iki doktor arasında kaldık.

İkisi ortak çalışıyor ameliyat histereskopi laporoskopi falan olunca Zeki bey Yunus beye yönlendiriyor

Uğur beyle ilgili olarak ilgisiz ve yüzü pek gülmez diye yorumlar okudum çokça. Siz nasıl degerlendirirsiniz
Ben kendisinin hastasıyım, ve hergün kendisinin duacısıyım. Kendisi tam tersi çok ilgili bir doktor. Evet çok konuşmayan bir doktor ama hersey onun kafasında. O yapılması ne gerekiyorsa onu yapar. Para kaygısı olmayan gayette ilgili ve merhametli bir doktor.

Ben Uğur değerle yumurta takibini yapıp Acıbadem maslakta Bülent Tıraşla opu ve trasnfer oldım. Su an ki gebeliğim 3. Denemem. Ama benim ilk iki denemem de tuttu ama ya ikizlerin kalbi duruyordu yA da düşük yapıyordum yoğun kanamayla. Bu denememde de ikizlere hamile kaldım ama cok yoğun kanamam oldu, bir ay hastanede yattım Uğur hoca çok yakından ilgilendi önceki kayıplarımdan sonra tedaviyi büyük bir titizlikle uyguladı. Çok şükür su an tek bebekle gebeliğim devam ediyor.

Ben Uğur değerle yumurta takibini yapıp Acıbadem maslakta Bülent Tıraşla opu ve trasnfer oldım. Su an ki gebeliğim 3. Denemem. Ama benim ilk iki denemem de tuttu ama ya ikizlerin kalbi duruyordu yA da düşük yapıyordum yoğun kanamayla. Bu denememde de ikizlere hamile kaldım ama cok yoğun kanamam oldu, bir ay hastanede yattım Uğur hoca çok yakından ilgilendi önceki kayıplarımdan sonra tedaviyi büyük bir titizlikle uyguladı. Çok şükür su an tek bebekle gebeliğim devam ediyor.
Allah hayırla sağlıkla tamamına erdirmeyi nasip etsin inşaallah. Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Merhaba bende bi kaç aya tüp bebeğe başlayacağım fakat kararsız kaldım Diyarbakır memorial mi yoksa bahçeci mi diye bide bahçeci veya Uğur değer ilk denemede çift embriyo koyuyor mu acaba bilgisi olan var mo

canım ben baçecide tedavi oldum işinde çok iyiler doktorum zeki bey zaten bu bölgenin bir numaralı ismi kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba bende bi kaç aya tüp bebeğe başlayacağım fakat kararsız kaldım Diyarbakır memorial mi yoksa bahçeci mi diye bide bahçeci veya Uğur değer ilk denemede çift embriyo koyuyor mu acaba bilgisi olan var mo
Çift embriyo için yaş kriteri varmış. 35 yaş üzeri. 35 yaş altı için de üç kez tüp bebek olup gebelik olmadıysa yapılıyor diye okumuştum.

Çift embriyo için yaş kriteri varmış. 35 yaş üzeri. 35 yaş altı için de üç kez tüp bebek olup gebelik olmadıysa yapılıyor diye okumuştum.
Evet onu biliyorum ama bazı yerler yapıyormuş direk bende Bahçeli’nin yaptığını zannetmiyorum ama

Bilinçli ve üzülerek yazıyorum. Yengem, Bahçeci Zeki Akkomda tüp bebek tedavisi gördü.Daha önce çok fazla denemesi oldu.Bu sefer yüklü bir parayı gözden çıkararak bahçecide tedavi olmasına karar verdik. Ancak Doktor Zeki hiç bir işlem yapmadan hemen tedaviye başladı.Ne hsg(rahim filmi) çekildi, ne de genetik kan tahlillerine bakıldı. Pıhtılaşma var mı yok mu diye ayrıca yengem embriyonun dondurulup rahim dinlendikten 2 ay sonra transfer yapılmasını istediği halde hemen transfer yaptı. Rahim kalınlığı ile ilgili olarak doğru dürüst bilgi de vermedi.Doğrudan transfer işlemine geçti.Sonuç olumsuz yengemin bütün emeklerine ve hayallerine bahçeçi dr zeki bey son noktayı koydu. Size tavsiyem bebek sahibi olmak istiyor ve birden çok denemeniz olduysa.Bütün bu işlemlerden grçtikten sonra tüp bebek tedavisine başlayın aksi takdirde hem paranızdan hem de hayallerinizden olursunuz..

X