Diyarbakır Özel okul ve öğretmen tavsiyesi

Diyarbakır’da 1.sınıf için özel okul mu devlet okulu mu

• Özel okul

OY: 0 0,0%
  • Devlet okulu

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0
  • This poll will close: .

LadyyB

11şubat2018🦁🧿~🧿18aralık2019🐨
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016
719
903
34
Herkese merhaba oğlum seneye 1.sınıfa başlayacak ve bende burda özel okullar sınıf öğretmenleri hakkında bilgi almak istedim ama inanamadım ya Diyarbakır hakkında hiç bişey yazılmamış 😅 diğer illerde bi sürü msj varken diyarbakır niye yok dedim ve konuyu açmak bana düştü 😅😂😂
Çocuğu ilkokula giden anneler bilgi verirse sevinirim. Ben özellerden aldığım fiyatlara göre maya 125bin Ortadoğu 110bin ama sınıf öğretmenleri iyi midir hiç bilmiyorum ilk defa oğlum okula gideceği için de çok heyecanlı ve birazda korkuyoruz 😊

Ayrıca devlet okullarında da bildiğiniz iyi sınıf öğretmenleri varsa onları da söyleyebilirsiniz evim yakın olursa gönderebilirim

Herkese merhaba oğlum seneye 1.sınıfa başlayacak ve bende burda özel okullar sınıf öğretmenleri hakkında bilgi almak istedim ama inanamadım ya Diyarbakır hakkında hiç bişey yazılmamış 😅 diğer illerde bi sürü msj varken diyarbakır niye yok dedim ve konuyu açmak bana düştü 😅😂😂
Çocuğu ilkokula giden anneler bilgi verirse sevinirim. Ben özellerden aldığım fiyatlara göre maya 125bin Ortadoğu 110bin ama sınıf öğretmenleri iyi midir hiç bilmiyorum ilk defa oğlum okula gideceği için de çok heyecanlı ve birazda korkuyoruz 😊
İlkokul için özel okullara para vermek bana çok mantıklı gelmiyor

İlkokul için özel okullara para vermek bana çok mantıklı gelmiyor
Evet bende çok kararsızım zaten devlette iyi hoca bulmak sıkıntı bide sınıf mevcudu çok fazla özellerde sınıflar az mevcutlu ve farklı dersler etkinlikler olması çok çekici kılıyor orayı

Bide özeldeki yabancı dil eğitimi daha iyi diye düşünüyorum

Evime en yakın ilkokul mevlana ve Rıdvan süer var onlar hakkında da pek bilgim yok

X