Diyet arkadaşı aranıyor!!!

Blackswan17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2015
273
120
33
Selam arkadaşlar. Yarın benimle beraber diyete başlayacak yoldaş arıyorum kendime. Motivasyonum çok düşük birbirimize destek oluruz fikirler veririz diye düşünüyorum. Benim yolum uzun vermem gereken en az 30 kilo var ne yazık ki 🥺 son 3 4 yıldır 5 10 kilo fazlam varken 5 kg ver 10 al, 10 kg ver 15 kilo al şeklinde 98 kiloları gördüm 🙄 hayatımda görmediğim kilolara ulaştım maalesef.
şimdi ilk hedefim 80 e hızlı bir şekilde inmek.
Var mı bu yolda benimle ilerleyecek biri yada birileri.

Merhaba ben diyet yapamayanlardandım ama sürekli kalori takibi yaparak 17 kg verdim hem de herşeyi yedim sadece kalori hesabı yaparak çok rahat veriliyor sporu da eklerseniz müthiş olur ben çikolatadan asla ödün vermem mesela ama onu bile kalori cetvelinize yazarsanız rahatça kilo verebilirsiniz şimdiden başarılar

Merhaba ben diyet yapamayanlardandım ama sürekli kalori takibi yaparak 17 kg verdim hem de herşeyi yedim sadece kalori hesabı yaparak çok rahat veriliyor sporu da eklerseniz müthiş olur ben çikolatadan asla ödün vermem mesela ama onu bile kalori cetvelinize yazarsanız rahatça kilo verebilirsiniz şimdiden başarılar
Teşekkür ederim . 6 7 kilo gitti bile devam bakalım

Selam... Daha önce yürüyüşle 15 kilo veren ben hamilelikten sonra iyice şiştim... Çocukla olmuyor olmuyor dedikçe 20 kilo aldım :/ şuan yerimden kalkacak halim yok gibi hissediyorum. Sanki bir daha hiç kilo veremeyecekmişim gibi geliyor ama biliyorum ki verilir. Bana motivasyon sağlayacak arkadaşa ihtiyacım olduğu için yazıyorum.

valla bende girmek istiyorum ama offf işte ne yazık ki bir türlü yapamıyorum. olmuyor yani bir hafta oluyor sonra başa dönüyoruz

X