Diyet arkadaşı arıyorum..

Bende kahvaltı yapmadım öğlende bir kase çorba ve elma yemeyi planlıyorum . Sabah tartıldım 65,900 geldim bakalım hedef 60,00

Bende katilmak istiyorum aranıza 1 ay dir dikkat ediyorum bende 73 kiloyum 70 kiloya dustum hedefim ilk önce 65 olmak sonra 60 boy 165 öğretmenim okulda öğle araları zor oluyo yemek işi inşallah istedimiz kilolara duseriz

Bende kahvaltı yapmadım öğlende bir kase çorba ve elma yemeyi planlıyorum . Sabah tartıldım 65,900 geldim bakalım hedef 60,00
Canım öğün atlamamani hatta kahvaltıyi mutlaka yapmanıtavsiye ederim, çünkü öğün atlayınca kas kaybı oluyormuş,yağdan gitmiyormus.. ugrasamiyorsan bir tane yumurta hasla ye, gayet pratik

Bende katilmak istiyorum aranıza 1 ay dir dikkat ediyorum bende 73 kiloyum 70 kiloya dustum hedefim ilk önce 65 olmak sonra 60 boy 165 öğretmenim okulda öğle araları zor oluyo yemek işi inşallah istedimiz kilolara duseriz
Merhaba hoşgeldin.. inşallah ama bunun için gayret göstermeliyiz... ilk günler biraz zor oluyor ama sonra alisinca gerisi geliyor.. okulda sulu yemek bulamıyor musunuz. ?

11 bucuk gibi ara öğünde yeşil çay 2 gün kurusu.... Öglen= bir tabak sebze ydmegi 1 kase yoğurt.. aslında salatada mutlaka olmalıydı ama fırsatım olmadı neyse aksama inşallah:KK52:

Az önce tartildim 79 çıktım şaşkınım 83 84 gibi biseydim 5 günlük çokda sıkmadım acaba sisliklerim felan gitmiş olabilirmi?

Gündüz yazamadım kızlar yoğundum, süpersiniz...ben de karataya uygun kahvaltı ve akşam yemeğini yedim bu ara spor yapamıyorum p.tesi evde yapabilecegim bişeyler bulcam bakalım, yarın tam gaz devam :nazar:

Gündüz yazamadım kızlar yoğundum, süpersiniz...ben de karataya uygun kahvaltı ve akşam yemeğini yedim bu ara spor yapamıyorum p.tesi evde yapabilecegim bişeyler bulcam bakalım, yarın tam gaz devam :nazar:
Bende karatayciyim:KK66: bugun de gayet guzeldi ciss yemedim.. 2,5 lt suyumu ictim yarim saat Jillian Michaels yaptim.. Sana da tavsiye ederim emotion_ emotion 25-26 dk suruyor ve su gibi oluyorsun evde rahatlikla uygulayabilecegin birsey..Jillian Michaels 30 day shred

Merhaba kizlar bendr vsrim benide eklermisiniz 7 ocakta dogum yaptim 52 ile hamile kaldim 75 ile doguma gittim suanki kilom 66 hedef simdilik 60 emziriyorum karatAy yapmayi dusuniyorum dun.platese basladim boy 157 hadi bakalim hayirlisi

Benim hatam dayanamiyorum hergun tartiliyorum sonra tartida degisiklik gormeyince diyeti birakiyorum

X