Diyet günlüğüm (10/05/2023) (87 kilo)

BurcuYengec

Sessizliktir içimden geçirdiklerimin sedası...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
1.108
1.717
34
Bugün diyete başladım hayırlısı ile 😇 İnşallah bu sefer gidicek bu kilolar
Saat : 07:40
2 yemek kaşığı elma sirkesi 1 çay kaşığı bal 1 bardak sıcak su içildi...

kahvaltıda 2 yumurta haşlama salatalık domates yenildi
Ara öğün olarak 1 portakal 1 muz yenildi...

Gün içerisinde 1 saat spor yapıldı..
Saat 18:00 bol yeşillikli salata yenildi ( hiçbir öğünde ekmek tüketilmedi )
Bol su ve 1 şişe maden suyu içildi

Dün gece yatmadan önce 1 kase pul biberli yoğurt yenildi
5 tane badem yenildi
Bol su ve 1 şişe maden suyu içilip yatıldı..

Son düzenleme:
Günaydın sevgili günlüğüm 😇 Bugün diyetin 2. Günü inşallah 🙃
Güzel ve enerjik uyandım şimdi elma sirkeli ballı sıcak suyumla güne başlicam..
Sanırım buraya yazmak beni motive edecek ve bu sefer başarıcam diye umut ediyorum.. 🙏🏻

Başarılar canım boyun kaç daha önce kilo verdin mi kendinden bahsetsene,ben 39 yaşındayım bir kızım var yaş aldıkça metobolizma yavaşliyor,sinir oluyorum 66ya inmiştim 3 senee sonrası 80 oldum,yine başladım sağlıklı yaşama yürüyüşe, hep aynı şeylerden bıktım valla

Dün kahvaltıda 2 yumurta biraz peynir salatalık domates yendi
Ara öğün 1 portakal 1 muz yenildi bol su ve maden suyu içildi
1 saat yürüyüş yapıldı
Akşam 6 da bir iki kaşık kuru fasulye pilav bol yeşillikli salata yenildi
Ekmek tüketilmedi

Son düzenleme:
Günaydın sevgili günlüğüm bugün yine erken kalkıldı
Güne 1 bardak sıcak suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi bir çay kaşığı bal yapılıp içilerek başlandı
Şimdi kahvaltıya 2 yumurta biraz peynir salatalık domates hazırlıyorum

Başarılar canım boyun kaç daha önce kilo verdin mi kendinden bahsetsene,ben 39 yaşındayım bir kızım var yaş aldıkça metobolizma yavaşliyor,sinir oluyorum 66ya inmiştim 3 senee sonrası 80 oldum,yine başladım sağlıklı yaşama yürüyüşe, hep aynı şeylerden bıktım valla
Günaydın 🌞 boyum 1.60 evet daha önce 55-60 aradıydım 11 yaşında 1 kızım var ve 6 aylık 1 oğlum var çok kilo aldım 100 kilo ile Doğuma girdim şuna 87 yim emzirdiğim için diyet yapamadım ama artık ek gıdaya geçtik ve bu kilolardan kurtulmak istiyorum inşallah olucak bakalım hayırlısı

Ara öğün olarak 1 portakal yenildi
1 bardak rezene ve kimyonlu çay içildi ( emzirdiğim için )

Bu akşamki yemeğim zeytinyağlı brokoli yemeği 1 tabak yenildi.
(Kamera biraz kötü maalesef )

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 47
Günaydın 🌞 boyum 1.60 evet daha önce 55-60 aradıydım 11 yaşında 1 kızım var ve 6 aylık 1 oğlum var çok kilo aldım 100 kilo ile Doğuma girdim şuna 87 yim emzirdiğim için diyet yapamadım ama artık ek gıdaya geçtik ve bu kilolardan kurtulmak istiyorum inşallah olucak bakalım hayırlısı
Merhaba boyumuz ve kilomuz ve cocuklarimizin yaslari çok yakın . Bende 1.59 boya 84 kiloyum 9 yasinda bir kizim 11 aylik bir oglum var. Doguma 92 kilo ile gittim 1 yilda ancak 84 oldum. Iki haftadir dikkat ediyorum ben de ama motivasyonum cabuk düşüyor. Senin icin de uygun olursa ben de günlük buraya yazmak isterim

Merhaba boyumuz ve kilomuz ve cocuklarimizin yaslari çok yakın . Bende 1.59 boya 84 kiloyum 9 yasinda bir kizim 11 aylik bir oglum var. Doguma 92 kilo ile gittim 1 yilda ancak 84 oldum. Iki haftadir dikkat ediyorum ben de ama motivasyonum cabuk düşüyor. Senin icin de uygun olursa ben de günlük buraya yazmak isterim
Merhaba hoşgeldin canım Allah bağışlasın evlatlarımızı aralarında baya yaş farkı var ama çok güzel böyle olması bizden bile daha iyi bakıyor kardeşine nerdeyse 😊 Benimde motivasyonum hemen düşüyor şu boğazıma engel olamıyorum istemsizce dolabı açarken buluyorum kendimi ama iyice psikolojim bozuldu hala hamileyken giydiklerimi giyiyorum aynaya küstüm resmen ya çok üzücü inşallah bu sefer kararlıyım birbirimizi motive edelim günlük yediklerini listeni yaz fikir olsun inşallah verelim bu kiloları ya

Günaydın sevgili günlüğüm diyetin 4. Gününden selam olsun
Bugün yine erken kalkıldı sabah aç karna bir büyük bardak sıcak suya sirke ve bal karışımı yapılıp içildi.
Kahvaltıda 2 yumurta biraz peynir salatalık domates yenildi.
Hava güzel çocukları alıp biraz yürüyüş yapmak istiyorum ☺️

Merhaba hoşgeldin canım Allah bağışlasın evlatlarımızı aralarında baya yaş farkı var ama çok güzel böyle olması bizden bile daha iyi bakıyor kardeşine nerdeyse 😊 Benimde motivasyonum hemen düşüyor şu boğazıma engel olamıyorum istemsizce dolabı açarken buluyorum kendimi ama iyice psikolojim bozuldu hala hamileyken giydiklerimi giyiyorum aynaya küstüm resmen ya çok üzücü inşallah bu sefer kararlıyım birbirimizi motive edelim günlük yediklerini listeni yaz fikir olsun inşallah verelim bu kiloları ya
Aynen bizden iyi bakiyorlar valla 😀 inşallah veririz guzelce kilolarimizi bende hala hamilelik kiyafetlerimi giyiyorum 🤫. Ben amerikadayim saatler farkli olacak ama bende günlük yazarim buraya inş motive ederiz birbirimizi

İnşallah canım bugün neler yedin nasıl beslendin mesela ben kahvaltıdan sonra su içmeye devam ettim ama canım çok tatlı istedi bugün biraz helva yedim 😒 Ama sonra yürüyüş yaptım geldim ve akşamda dün yaptığım brokoli yemeğim vardı onu yedim 4. Günüde böyle kapattık bakalım

Ah sevgili günlüğüm telefonum bozuldu uzun süre siteye giriş yapamadım ne yazıkki bugün diyetin 14üncü günü tam gaz devam çünkü dün tartıldım veeeee 80 i gördüm zaten ilk etapta hedefim 80 di çok şükür arada ufak kaçamaklar oldu tabi bu süreçte 😇 ama çok mutluyum çünkü dün 80 i gördüm 7 kilo gitmiş görünürde pek bişey yok ama kendimi hafiflemiş hissediyorum sanırım ödem gitti. Bi kaç gündür sirkeli suyu bıraktım çünkü çok mide yanması yaptı. Yarın tekrar başlicam.
Kahvaltı da omlet salatalık domates peynir yedim iki bardakta çay içtim.
Diyete devam 🥰 yeni hedef belirlendi 75
Hadi inşallah..

X