Diyet Yapıyorsanız Gelin Birbirimizi Motive Edelim:)

lisbethsalander00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
1.099
2.446
36
Merhabalar,
2 hafta önce ayağımdaki sıkıntı için doktora gittiğimde ,zayıflamazsan tedavi uygulasak da tekrarlar bu yüzden zayıflaman ilk koşul dedi.Ben de 11 gün önce diyetisyenle çalışmaya başladım .Şuan hiç kaçamaksız listeme sadık bir şekilde ilerliyorum. Ancak ara ara motivasyonum düşüyor. Burda birbirimize destek olabiliriz diye düşündüm.Bana katılırsanız sevinirim . Herkese bol eksiler :))

27.12.2022- 3.Hafta- 15.Gün

uyanınca 2 bardak detoks suyu içildi.

10:30 -- filtre kahve
10:45--1 bardak detoks suyu
11:10-- sandviçli diyete uygun kahvaltı
14:00 --1 Küçük Muz+10 fındık+10 badem
16:00-- Sade kahve+sade soda +2 hurma
19:00--fırında karnıbahar+sogan corbası+1 kase yogurt +bol kıs salatası
akşam su ve detoks suyu dısında bısey yıyıp içmedim.
*spor yapamadım..:KK43:

Diyete başlayalı 2 ay oldu. Diyetisyen programı ile zayıflamaya başladım. 83.2kg ile son yılların rekorunu kırmıştım ki 70kg mın üzerine daha önce hiç çıkmamıştım. Tam 7 kilo verdim derken yılbaşı ve Noel tatlılarının kurbanı olup 2 kilo almışım 😂. Hayırlı ile yeni yılın bana dirayet getirmesini dileyip yılbaşı sofrasını atlattıktan sonra diyetime tam gaz devam edeceğim. Durmak yok yola devam…

Diyete başlayalı 2 ay oldu. Diyetisyen programı ile zayıflamaya başladım. 83.2kg ile son yılların rekorunu kırmıştım ki 70kg mın üzerine daha önce hiç çıkmamıştım. Tam 7 kilo verdim derken yılbaşı ve Noel tatlılarının kurbanı olup 2 kilo almışım 😂. Hayırlı ile yeni yılın bana dirayet getirmesini dileyip yılbaşı sofrasını atlattıktan sonra diyetime tam gaz devam edeceğim. Durmak yok yola devam…
Emginize saglik❤Bir kere yapmissiniz yine yaparsınız 😊diyetinizde nasıl bir yol izliyorsunuz?

X