Diyet yemekleri yapıyormusunuz yoksa normal yemekmi ?

engx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010
29
0
merhaba kızlar diyet sürecinde olanlar diyet yemekleri yapıyorsanız neler yapıosunuz tariflerini isimlerini yazarsanız sevinirim :)

ben özellikle diyet yemegi yapmiyorum
yaparken direk dikkat ediyorum mesela ispanak yapinca pirinci atmam
patatesli tavuk veya köfte yaparsam firinda ya tavugu yada patatesi yiyorum salatayla beraber
benim ya$am tarzim oldu karbonhidrati proteinle karistirmadan yiyorum yemeklerimi
öglen kendime patates hasladim salatasini yaptimyedim yetti budabana icine domates salatalik sogan maydonoz dogradim az yag tuz limon hmmm cok güzeldi

Ben patates karnıbahar havuc hasladım bı tencere onları saklama kabına koydum ordan cıkarıp cıkarıp yıyorum acıktıkca :KK70: Bazen salatasını yapıyorum bazen lıght yogutla yıyorum bazen tavuk gogusu haslıyorum onla yıyorum.Bazen teflonda yagsız yumurta yapıyorum onun ıcıne eklıyorum.Hayatım haslama 3 lüsü oldu cesıtlendırdıgım ıcın hıc bıkmadımda :KK56:

bende normal yemekleri tercih ettim hep ama dikkat ederek, diyet için ayrıca bir yemek denemedim. haşlama tarzı beslendim .

yağsız yemeklerde çok kötü oluyor tadları yahu..

ben o gün evde ne pisirdiysem yedim.Ama tabiiki kiloluyken yedigimin yarisini ve yagi cok cok azalttim.Yemeklere 1 yemek kasigindan fazla koymuyorum.Salataya hic koymuyorum.Tereyagi margarin hic almiyorum artik.Ama dedigim gibi ne pisirdiysem yiyorum 4,5 aydir.

bende öle yapıyorum diyetisyenlerde hepsi farkllı söylüyorlar

X