Diyetisyen..

gulken00

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
909
49
Uzun uğraşlar sonun da diyetisyene gitmeye karar verdim. Fakat kafam da soru işaretleri var. Acaba işe yarar mı destek almak. Sizce ne yapmalıyım? Fikirleriniz benim için gerçekten önemli..kaydirigubbakcemile5

kendim hep bişeyler denedim olmadı 2006 yılında en sonunda uzman birine gidip yardım alma fikri kafama yattı ve istanbul bakırköyde unlu bir diyetisyene gittim 6 aylık bir programdı biz bunu 1 yıla çıkardım ( mecburen cunku aldıramadı ) tum ugraslara ragmen aldıramadı bana, tum testlerim normal yediğim zaman alabilen bir bünyeye sahip olmama rağmen bende tüketim eksikliği var ve bunu en başta diyetisyene belirttim, verdiği listeyi tüketemediğim için alamadım ben o kadar şeyi yiyebilsem zaten diyetisyene o kadar para dökmez kendim tüketerek alırdım ama mide ufak fazla yiyince kusma olaı var yani kısacası bende olumsuz sonuclandı, diyetisyenlerin kendide söylüyor verdirmek için uzmanlar onu yeme bunu yeme diyor verdiriyor ama aldırmak çok güç yeme sorununu ortadan kaldırmak sabır isteyen bir iş olduğu için pek olumlu sonuç alan pek görmedim ( istisnalar olabilir tabili )

Anlıyorum canım ama denemezsem hep bir soru işareti olacak.Şimdi bir diyetisyen buldum. Aynur Kumsel bir ara seda sayana çıkan zayıf bir kız vardı 19 kiloluk ona kilo aldırmıştı. O yüzden biraz güven geldi ama yine de belli olmaz. Denemekten başka şansım yok ztn :1no2: İnş. olumlu sonuç alırım ne diyeyim:Saruboceq:

tmm cnm bugün kan tahlili yaptırdım yarın sonuçları alıcam inş. gelişmeleri paylaşırımyerimseniben

Sonuçları aldım. Boğazım da hafif enfeksiyon varmış. 2 ilaç yazdı doktor kullanmaya başladım 2 gündür iştahımda açılma var. Süper umarım istediğim kiloya ulaşırım.

ahh canım bende kafaya koydum dıyetısyeen gıdecem ama bende ıstah sorunu var yemek yemek ıstemyırum off bakalım ne olacakk

Cnm ben haftaya erteledim diyetisyen işini çünkü bu ilaçlar iştahımı açmaya başladı. Eğer böyle giderse inş. diyetisyen işinden vazgeçicem. Şu xxxx sen de dene istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cnm ben haftaya erteledim diyetisyen işini çünkü bu ilaçlar iştahımı açmaya başladı. Eğer böyle giderse inş. diyetisyen işinden vazgeçicem. Şu xxxx sen de dene istersen.

canım xxxx balık yagı ayrıca aktardan alınan baharat karısımlar
yanı analyacagın yemedıgım sey kalmadı hepsını tecrube ettım
durumu şöyle ozetlım benım cok cınc bı bunyem var
balık yagı kullandım sure hıc bı fayda etmedı
sonra ıstah acıcı suruplar ıctım onlarda ıstahımı actı ama gene kılo almıyordum
bu seferde hem ıstah acıcı hemde balık yagını aynı anda yemeye karar verdım
bu kez 15 gunde 2 kılo aldım ama 15 gun sornasında buynyem hemen ılaca bagısıklık yaptı yanı daha ılac hıc bı sekılde fayda etmıyo
bı hafta ara verıyorum sorna tekrar ılacalra baslıyorum ancak o zaman tekrar ıstahım acılıyo fakat bu sefer de ben o bır haftda butun aldıgım kıloyu verıyıorum
yanı kısaca ozletler cay kasıgı ıle kılo alıyorum cepke ıle verıyorum :KK43:(
hee bırde son bırsey aktardan aldıgım baharat karısımını aktar cok met etmıstı ama ben bı kac gun kullandım dahada kullanamadım cunku bana cok dokunda bas donmesı ve halsızlık cok yaptı
galıba ıcınde kı bı bıtkı dokundu bana :gitme:

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım tatlım ya ben de kolay alamıyorum. Umarım şimdi işe yarar da alırım. Sen bir diyetisyene başvur istersen belki işe yarar.:teselli:

X