diyetisyenim aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz

ferihande

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
29
0
merhaba hanımlar diyetisyenim ve eger sorularınız varsa yardımcı olabilirim

öncelikle teşekkür ederim bizleri düşündüğünüz için, benim sorunum kilo alamamak..39 kiloyum boyum 1.55 :KK43: ne yaptıysam kilo alamadım :KK43::KK43: kilo aldıran ilaçlar var piyasada, tavsiye eder misiniz ???

öncelikle teşekkür ederim bizleri düşündüğünüz için, benim sorunum kilo alamamak..39 kiloyum boyum 1.55 :KK43: ne yaptıysam kilo alamadım :KK43::KK43: kilo aldıran ilaçlar var piyasada, tavsiye eder misiniz ???

evet canım gercekten çok zayıfmıssın ama bu kilo aldırıcı ilaçlar işe yaramıyor bende hiç tavsiye etmiyorum ama istersen deneyebilirsin sana ilaç öneremem ama doktor kontrolünde kullanabilirsin ve biraz daha fazla yiyerek istediğin kiloya ulasabilirsin

Son düzenleme:
evet canım gercekten çok zayıfmıssın ama bu kilo aldırıcı ilaçlar işe yaramıyor bende hiç tavsiye etmiyorum ama istersen deneyebilirsin sana ilaç öneremem ama doktor kontrolünde kullanabilirsin ve biraz daha fazla yiyerek istediğin kiloya ulasabilirsin

çook teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ama bende iştah yok birde vejeteryanım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: :KK5:

çook teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ama bende iştah yok birde vejeteryanım:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: :KK5:

o zaman kilo aldırıcı ilaçlar yerine daha doğal devedikeni, kırmızı kantaron,nane gibi bitkileri kullanabilirsin canım

Son düzenleme:
canınız sıkılmış herhalde birde diyetisyen olayım,şu kadınları tiye alayım dediniz herhalde.inanın hayatta çok daha eğlenceli uğraşlar var.....bayan diyetisyen....

merhaba hanımlar diyetisyenim ve eger sorularınız varsa yardımcı olabilirim

mrb. benm sorunumada 2 kelam eder misiniz acabakine? ya ben sorunlu muyum neyim 10 gündr paralıyorum kendimi hersabah kalkıp 7 - 8 arası yabancı müzkle dans ediyorum iç durmadan bazen akşamları yani yemekten 2 saat öncede yapıyorum yarımsaat yinede bi gram inmiyo . yememe aman aman dikkat etmiyorum ama afedersiniz öküz gibinde yemiyorum yani ama nie veremiyorum kilo . yeşilçay desen var. çavdar ekmeği günde bir dilim sade kahvaltıda kullanıyorum. kızartma pasta börek yok daha ne yapıcam ya ben ya . 20 gün sonra nişanım var 4 kg fazlam var verebilir miyim ki ya 15 gün kaldı sevgilimin gelmesine. o gelene kadar 3 bari versem he nası olcak bilgi verir misinz . şimdiden tskler..

ben katılmıyorum söylediklerinize . akıl yaşta diil bastadr bence nie aşalıyosunuz ki zaman degişti şimdi gncler erken yasta akıllanıyo mantıklı olabiliolar.. bu kişiyi korumak için demiyorum. benim fikrim..

Açtığı konulara bir bakın Allah aşkına .....

27 Temmuzda açtığı konu ;

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-soru-cevap/546424-kilo-veremiyorum-cildircam.html

01 Ağustos'ta açtığı konu

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-basari-oykuleri/547774-2-haftada-tam-10-kilo-verdimm.html

birde savunmaya geçmişsiniz akıl yaş baş olayı ....

Uzman olmayan bir çocugun söylediklerine inanıp size birşey olursa ne yapacaksınız ! Haklısınız akıl yaşta değil başta 2 örneğide yukarıda....

X