Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Kadınlar Kulübü'ne Başarı Öykümü Paylaşıyorum

bayanfit

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
27
0
Herkese merhaba,

Burada diyetsiz kalıcı zayıflama ve diyet yapmadan kilo vermek hakkında yapılan paylaşımları gördükten sonra bende başarı öykümü paylaşmaya karar verdim. Ama benimki biraz farklı, diyetsiz zayıflama ile ilgili.

2014 yılında artık 3 hanelere dayanınca internetten araştırmalara başladım. Bir şekilde zayıflamam gerekiyordu, o kadar çok içerik okudum ki sayısını tahmin bile edemezsiniz. Artık vaz geçecektim, çünkü diyet ile ilgili bazı yorumlarda okudum, diyetten sonra koruyamayıp geri alıyorlarmış.

En sonunda bir e-kitap buldum. Pdf formatında satılıyordu, indirip okumaya başlıyorsunuz, cazip geldi. Anlatılanlar tam da aradığım şeylerdi. Diyetsiz kilo verme hakkında formüllerden bahsediliyordu. Aslında bilmediğimiz, bilsek de bir türlü farkında olmadığımız şeylerden bahsediliyor. Daha çok bilgi vermek isterdim ama telif hakkı falan sorun olur diye korkuyorum.

Sayfaya bakmak isterseniz paylaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,siz diyet yapmadan bu bahsettiğiniz formülleri uygulayarak mi kilo verdiniz? Kaç kilodan kaca indiniz,ne kadar sürede peki?

Ay bu ara ne cok reklam verilmeye başlandı yahu hayır link paylaşmak yasak diyo site adı paylaşıyor tuhaf... neyse bi Mune Mune baksın neymiş ne değilmiş :KK66:

X