Dizideki öpüşme sahnesi için rapor tutan RTÜK ünlü metodu adım adım tarif etti, ‘bu erotizm’ dedi.

pinkpin

Arkana bakma, oraya doğru gitmiyorsun.
Pro Üye
6 Mart 2012
4.339
7.686
Ya inan adını bilmiyorum, gece bir kanalda tekrarını gördüm, başrolde Özcan Deniz var, birde bir kız vardı adını bilmiyorum ama bir dizide oynuyordu, hani şu öyle bir geçer zamanki dizisinde Ali kaptan rolünde bir adam vardı, onla birlikte oynadılar dizide, uzun boylu bir kız, öyle bulursun sanırım, yardımcı olamadım kusura bakma ama dizileri pek bilmiyorum:KK45:

Olsun ablacım sağol yine de İzleyeceğimden değil de konusu enteresan geldi taşıyıcı anne falan :KK45:Özcan Deniz varsa zaten 3 saniye bakmaya bile tahammül edemem:KK45:

lamelifAmine

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.197
10.148
Ohooooooo çocukların gelişimine aykırı o kadar çok program var ki hangi birini sayalım, mesela gündüz kuşağında yayınlanan evlilik programları çok mu ahlaka uygun? Çocuklar daha küçük yaşta evlilik, evin var mı? Araban var mı? Mayışın kaç para mayışın sözleriyle yoğruluyor, evliliği ev araba maaş sanmaya başlayacaklar, sonraaaaaa töreli diziler var, kızı zorla ağaya ağa oğluna veren diziler, kız kaçınca ölüm fermanı çıkan diziler, sonraaaa dur bakayım yeni bir dizi başlamış bir karı koca var, kadının çocuğu olmuyor adamın çocuğunu başkası taşıyor, karısı çocuğu kendi yumurtalarından sanıyor ama taşıyıcı anneyi koca direkt hamile bırakmış, entrika yaniii, sonraaaa 12 yıldır elinden hiç silah düşmeyen kurtlar vadisi var, ben Polat olacağım diye evden kaçan çocuklar olmuştu, dur bak hafızayı biraz zorlasam daha neler bulurum:KK70:

Öpüşmek hepsinin yanında çok masum kaçar valla:KK59:

O YUMURTALI DİZİ TÜRK DİZİSİMİ TÜRİYEDEMİ:KK57:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
46.225
155.690
49
O YUMURTALI DİZİ TÜRK DİZİSİMİ TÜRİYEDEMİ:KK57:
Evet, dur neydi kaderimin yazıldığı gün'müş adı, gece bile sırf böyle saçma dizilerin tekrarları yüzünden tv açmayacak hale geldim nerdeyse, ben yabancı dizilerimle mesudum, netten seyrediyorum artık mis gibi oluyor:KK14:

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.586
37.965

lamelifAmine

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
5.197
10.148
Evet, dur neydi kaderimin yazıldığı gün'müş adı, gece bile sırf böyle saçma dizilerin tekrarları yüzünden tv açmayacak hale geldim nerdeyse, ben yabancı dizilerimle mesudum, netten seyrediyorum artık mis gibi oluyor:KK14:
rezalet ötesi
ahhhhhhhhhhh ahhhh

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
17.276
18.796

Melan2010

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2010
3.456
932
birde öpüşme sahnelerini çoğaltmışlar dizilerde..resmen yarış halindeler..ailecek oturup dizi izleyemiyorsun..sadece stv dizilerinde öpüşme yok ama bu seferde tecavüz olayları oluyor..en iyisi belgesel seyredelim..hayvanlar dahi insanlardan daha terbiyeli yaklaşıyorlar birbirlerine..:-)

nicksiz

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
1.834
1.591
Neyseki Tuba Büyüküstün oyunculukta başarılı değil. Bir de başarılı olsaydı neler denirdi bilemem..
Kara Para Aşk`ta takıla takıla öpüşmeye mi takılmışlar? Ne var iki birbirini seven insan.. Seven insanları izlemek çok mu ayıp..
Bu dizide organ mafyası ve polis el ele çalışması var, bunu izlemek normal, babası hasta ve ameliyat olması için gereken para için iki kız kara para aklama işine giriyor falan o da normal ama iki seven insanı göstermeleri çooook ayıp.
Her şeyi geçtim mafya dizilerinde çerez gibi insanların birbirlerini öldürmesi bile bu kadar tepki görmüyor. bazen şaşırıyorum sevmeye sevilmeye o kadar çok tepki veriliyor ki.. Öpüşmek, sevişmek (sahne çok abartılmadığı sürece) çok normal oysa insan öldürmek aslında çoook acı.
Edit : Bir de tecavüzlü sahnelere bile bu kadar tepki verilmiyor,
Not : Kanal gezerken gördüm diyemeyeceğim Kara Para Aşk`ı birinci sezon izlemiştim

EbediMutluluk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
3.961
1.289
hiç izlemediğim dizi,bir bölüm bile izlemedim
zaten pek güzelede benzemiyor sıkıcı gibi.

rabia01

Guru
Pro Üye
16 Ocak 2009
19.825
11.129
bu diziyi severek izleyenlerdenim dizi cok güzel,seyirciside cok
öpüsme sahnesine niye bukadar takmislar anlayamiyorum,hangi dizide yokki daha beterleri var
dizimi rahat biraksinlar :KK11:

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
119.798
134.982
56
Öpüşmeye gelene kadar etrafta ne olaylar dönüyor onlara baksınlar.. :KK59::KK59:
Öpüşmek güzeldir felsefesnden yola çıkarak devam diyoruz demiiii.. :KK8::KK8:
İyiki dizilerde filan fransız öpücüğünü uygulamıyorlar,mazaalah rtük anında cezayı basar kanallara :KK70::KK70: :KK31: