Dn ve kna iin kendime elbise diktim

Maşallah 4x4'Lük Bi Bayansın
Elinden Her İş Geliyo
Evlenmeden Önce Senden Hızlandırılmış Kurs Almak İstiyorum :roflol:

Maşallah 4x4'Lük Bi Bayansın
Elinden Her İş Geliyo
Evlenmeden Önce Senden Hızlandırılmış Kurs Almak İstiyorum :roflol:

ay tesekkur ettim canim dort dortluk olmasada eh iste gelir elimden biraz biseyler:kedi:
sen yeterki iste ben seve seve kurs veririm sana :1hug:hemde en hizlisindan,ogretmeyi severim gel bana sen:lepi:

ck guzel/hele dugun icin olani daha guzel.ben bunun yesilini yaptirmisdim babama,ama bolerosuz,cunki ciyinleri vardi kendisinin.o da cok guzel olmusdu.her kes beyemisdi.Bir dah ellerine saglik....(terzi kiziyim ha,her seyi beyenmem,ama senin yapdigini beyediysem demekki hakikaten guzel yerimseniben )

canim bneim cok cok tesekkur ettim sana ,begenmenede sevindim ,dedigin gibi sen begendiysen demkki gercekten guzel
o bolero aslinda oyle olmucakti, cok aceleye geldi ,ben daha guzel sey dusunuyodum ama boyle oldu artik
demk senin babanda terzi ne guzel istedigini diktiriyosundur ona
ben fransadayim pariste pierre cardinde staj buldum obur ay baslicam ,insallah orda daha iyi gelistiririm meslegimi

insallah canim.,tabii gelistirirsin....evet babama ne istersem diktiriyorum bayanssulusmile........opdum.......

çok güzel olmuş oturmuş üstüne kumaşinda güzel duruyor
ellerine saglık kızz

tesekkur ettim canim
evet uzerime ozaman tam oturttum ,simdide biraz kilo aldim icine giremiyorum kaydirigubbakcemile3
tabi acmak istesem icinde baya pay varda ,giyecek dugun yok:çok üzgünüm
:

çok beğendim becerikli hatunlar burda belli oluyor elinize sağlık a.s.

ellerine kollarına sağlık bayıldım valla ne güzel bir şey bu kadar marifetli olmak Allah nazardan korusun

Vay bee ben de böyle becerikli olup kendime kıyafetler dikmek isterdim.. çok güzel olmuş emeğinize ellerinize sağlık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…