doç. dr. bayram veyseller burun estetiği

bayram beyin ameliyatları hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi...:18:

merhaba, ben 3 ay önce bayram beye burun eti ve kıkırdak eğriliğinden dolayı ameliyat oldum. çok iyi bir doktor ve eli hafif gerçekten. şimdide ona burun estetiği olmak istiyorum ama daha gidip görüşmedim. fiyatı nedir bilmiyorum

merhaba, ben 3 ay önce bayram beye burun eti ve kıkırdak eğriliğinden dolayı ameliyat oldum. çok iyi bir doktor ve eli hafif gerçekten. şimdide ona burun estetiği olmak istiyorum ama daha gidip görüşmedim. fiyatı nedir bilmiyorum
Resim atabilcek misin bende büyük ihtimalle bayram beyde ameliyat olcam

Merh.bende burun estetigi olmak icin bayram beye gittim.ama burun etin kalin istedigin sonuc olmaz dedi gonderdi ,herhalde yeterli donanim yoktu diye dusundum acikcasi.cunku cagimizda bu sorun olmamaliydi.))?

Merh.bende burun estetigi olmak icin bayram beye gittim.ama burun etin kalin istedigin sonuc olmaz dedi gonderdi ,herhalde yeterli donanim yoktu diye dusundum acikcasi.cunku cagimizda bu sorun olmamaliydi.))?
Ben de şubat ayında gittim açıkçası şöyle böyle yapıcaz diye anlatmadı sadece dediği şuydu; burun ucun güzel sadece ortada yandan bakınca kemik var onu alcam dedi amaliyat olmalısın felan fiyat verdi ameliyat olmaya karar verdikten 5 gün önce haber ver felan dedi ben zaten burnumun kötü olduğunu biliyorum kemik var hiç bi açıklama yapmadı. Kişilik olarak iyi saygılı doktor

ben bayram beyde karar kılmıstım.şımdı kafam karıstı. banada burnunun şeklı guzel, burun ucun kalın pek farklılık olmaz estetiğe gerek yok dedı,,,burun içi amelıyetı da olacagım ıcın,ben ısrar edınce sadece burun ucunu kaldırıp kemerı alalım daha ıyı gorunur dedı!!

ben bayram beyde karar kılmıstım.şımdı kafam karıstı. banada burnunun şeklı guzel, burun ucun kalın pek farklılık olmaz estetiğe gerek yok dedı,,,burun içi amelıyetı da olacagım ıcın,ben ısrar edınce sadece burun ucunu kaldırıp kemerı alalım daha ıyı gorunur dedı!!
Açıkçası açıklama yapmadan ameliyat ol yada olma diyor. Benim gerçekten burun ucum güzel sarkık değil sadece hafif kemer var kemik çıkıntısı onu alcak birde hafif burnunu kaldırırız dedi. Ayrıca içtende kemik mi bişey varmış nefes almamı hafif engellen iyi doktor ama ameliyat için açıklama yapmıyor insanın içine sinmiyor. İlk muayne olduğum doktor ne yapıcam bilmiyorum

Bayram Bey'e 2015 yılının başında ameliyat oldum. Burnumdaki kemerden rahatsızdım ve uygun fiyata bir doktor arıyordum açıkçası. O dönemde Bezmi Alem Hastanesi'nde çalışıyordu ve randevu aldım röntgen çektirdikten sonra burnun içten ve dıştan kemik eğriliği olduğunu deviasyon ameliyatı olmam gerektiğini söyledi. Ayrıca nefes problemi var dedi fakat ben öyle bir şeyden rahatsız olmadığımı söyledim. Burnundan konuşman var onları da geniz etlerini yakıcaz onlar da düzelecek dedi ve ameliyatımı oldum. Açık ameliyat yaptı, sonraki sürecim gerçekten çok ağrılı geçti. O dönem estetik ücretlerine göre bir parça makul, fakat ucuz denemeyecek bir ücret ödedim. Görüntü güzeldi fakat kalın derili olduğum için burnun oturması, nefes problemleri vs hepsi bir-iki yıl içinde belli olacak dendi. İki yıl bekledim. Sol burun deliğim tamamen kapandı ve asla açılmadı. Sağ normal ama sol tarafımdan hiç nefes alamıyorum. Sonrasında ilgilenmedi çünkü kendisi Acıbadem Hastanesi'ne terfi etti ve kontrole gelmek istediğimde normal muayene ücreti ile bakılacagımı söyledi. Ben de o kadar ücret vermek istemedim. Şu sıra başka bir doktorla görüşüyorum burun içi konka lazer yapılacak kapalı bir şekilde. Yani görüntüden rahatsız olup böyle işinin ehli olmayan doktorlara ucuza kaçarak ameliyat olursanız benim durumuma düşebilirsiniz. Herkese sağlıklı haftalar dilerim.

X