Doç. Dr. Erkan Soylu

pnar12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
3
1
27
Doç. Dr. Erkan Soylu'ya nefes alamama şikayetiyle muayene oldum ve sağa doğru eğri olduğunu, bir tarafın tamamen tıkalı olduğunu ve burun ucumun düşük olduğunu dolayısıyla ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Aynı zamanda estetik olmasını istiyordum ve bu konuda kendisinden almış olduğum güven bana yeterliydi. . Ameliyat öncesi tüm korkularımı yenip bana yardımcı olduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ameliyatımın üzerinden 15 gün geçmesine rağmen herhangi bir şişlik, morluk oluşmadı. Şahsi telefonunu benimle paylaşıp aklınızda herhangi bir sorun oluştuğunda kendisiyle irtibata geçebileceğimi söyledi. Çok kolay atlattım 9. günümde işime geri döndüm ve şuan burnumdan çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve son olarak ilgi ve nezaketinden ötürü ayrıca teşekkür ederim

Bende Erkan soyluya ameliyat oldum.çok müthiş tam istediğim gibi bir burun yaptı.farklı başlıklarda burun öykğmüde anlattım.Kendisi ve asistanı Gülbeyaz hanım inanılmaz ilgili.Nefes alma problemimide çözdüler.sadece hastanede -1 katta ameliyattan somra dengesiz hemşireler vardı ameliyattan sonra buz vermediler bir türlü.Erkan hoca durumu duyunca zaten çok üzüldü.Ameliyat olacaklar erkan hocanın bu konuda çok iyi olduğunu bir hastası olarak belirtmek istiyorum.

Merhaba kızlar üç ay önce Erkan hocaya başvurmadan önce asistanı Gülbeyaz Hanım ile görüşüp bilgi aldım sağolsun kendisi telefonda çok yardımcı oldu ve randevu ayarladı. Her neyse burnumda ciddi kemik eğriliği vardı Burun ucu düşük ve yandan çok uzundu asla yan profil çekemiyorum ve sonunda muayene için doktoruma başvurdum. Erkan bey sağolsun benimle çok ilgilendi konuşmalarıyla bana güven sağladı çok evhamlı olmama rağmen beni sabırla dinledi. Ameliyattan sonra ilk üç gün biraz burun tıkanıklığı yaşadım sadece ağrım sızım olmadı çok şükür. Bu süreçte Erkan hoca ile irtibat halindeydik. Kendisi çok ilgili sevecen biri. Yüzümde şişlik ve morluk olmadığı için çok dua ettim ona. Ameliyat sonrasında tıkalı olan burnumdan nefes alabiliyorum bu mucize bir şeymiş Erkan hoca sayesinde tattım. Şuan 3. Ayım ve ben çok memnunum artık yandan fotoğraf çekilebiliyorum kendine özgüvenim geldi. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin bu arada çok ama çok tatlı ve ilgili olan asistanı Gülbeyaz hanıma da çok teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi mükemmel bir insan istediğiniz tüm konuda size yardımcı oluyor o gülen yüzü hiç solmasın. Erkan hoca ve Asistanına çok teşekkürlerimi sunuyorum iyiki sizinle tanıştım

Bugün üye olmuşsun. Hmmm
Erkan hocaya ameliyat olduktan sonra yaptığı burnun sevinciyle insan bu kadar kutsal mesleğini en iyi şekilde yapan doktoru övmek istiyor.bende normalde çok paylaşım yapmaz takip ederdim.instadan yaptığı burunların şahaneliğine bir bakın derim...

Ben de 28 kasımda ameliyat oldum , sıfır ağrı , hafif şişlik ile çok şükür atlattım ..şu an 1 aylık oldum hiç kimse anlamıyor ameliyat olduğumu , çünkü çok doğal oldu kavis vs tam istediğim gibi ,1 aylık olmasına rağmen ben beğeniyorum herkes çok beğeniyor, zamanla tabii ki daha da oturacak ... çok zor burnum vardı hala inanamıyorum yüzüme bakınca burun ucu tombilik etli idi nasıl küçülttü doktor bey inanamıyorum ..benden önce arkadaşım oldu sonuç süper benimde öyle , şimdi de başka bi arkadaşım olacak Erkan beye ameliyat olupta mutsuz olan yok, biz bi çok hastası ile görüştük yazıştık herkes memnun zaten muayeneye yanına gidince kapıdaki hastalar genelde aile boyu ameliyat olanlar. Gerçekten işinin ehli gözünüz kapalı ameliyat olabilirsiniz

Merhaba, burada yazan bazı arkadaşlar reklam yapıyor bende geçen hafta 250 tl muayene ücreti ödeyerek kendisine gittim ancak hiçte öyle ilgili, cana yakın değildi çünkü beyefendiyi aşırı şımartmışlar maalesef. Bu arada birçok dr muayene ücreti almıyor ama hastane iyice ticarete dökmüş olayı keşke bende gitmeseydim çok pişman oldum birazdan neden oldugunu anlayacaksınız...
Ücreti ödedikten sonra kendisi ile görüştüm max 5 dk muayene edip nisan ayında ameliyat yapabiliriz dedi sonra ameliyat ücreti sordum ukala bir şekilde biz para işlerine bakmayız bizi bağlamaz tarzında bir laf söyledi. Muhasebeye yönlendirdi muhasebede Abdullah isminde bir adam var onla görüştük normalde asistanı 12 bin tlden başlıyor demelerine rağmen bana 15 bin tl dedi, bende dedimki 12 bin tl denmişti bana neden şimdi 3 bin tl fazla veriyorum dedim , hocamız çok yoğun maalesef çok indirim yapamıyoruz dediler sonra 14 bine düşürdü bizde eşimle moralimiz bozularak geri döndük. Sonra instagramdan araştırdım ki 12 bin liraya yapıyorlarmış ama talep çok diye resmen kazıklamaya başlamışlar.
Yani hem ücretli muayene olup hemde kazıklanmaya çalıştım şimdi başka bir dra gideceğim prof fahrettin beye kendisi acıbademde ameliyat yapmasına rağmen muayene ücreti almayacağını söyledi onuna görüştükten sonra akıbeti yazacağım.

Ben de 28 kasımda ameliyat oldum , sıfır ağrı , hafif şişlik ile çok şükür atlattım ..şu an 1 aylık oldum hiç kimse anlamıyor ameliyat olduğumu , çünkü çok doğal oldu kavis vs tam istediğim gibi ,1 aylık olmasına rağmen ben beğeniyorum herkes çok beğeniyor, zamanla tabii ki daha da oturacak ... çok zor burnum vardı hala inanamıyorum yüzüme bakınca burun ucu tombilik etli idi nasıl küçülttü doktor bey inanamıyorum ..benden önce arkadaşım oldu sonuç süper benimde öyle , şimdi de başka bi arkadaşım olacak Erkan beye ameliyat olupta mutsuz olan yok, biz bi çok hastası ile görüştük yazıştık herkes memnun zaten muayeneye yanına gidince kapıdaki hastalar genelde aile boyu ameliyat olanlar. Gerçekten işinin ehli gözünüz kapalı ameliyat olabilirsiniz
Ben ameliyat olalı 1 yılı geçti gerçekten inanılmaz memnunum iyi ki olmuşum ne düşme var ne başka bi sorun iyi ki diyorum ...
Merhaba, burada yazan bazı arkadaşlar reklam yapıyor bende geçen hafta 250 tl muayene ücreti ödeyerek kendisine gittim ancak hiçte öyle ilgili, cana yakın değildi çünkü beyefendiyi aşırı şımartmışlar maalesef. Bu arada birçok dr muayene ücreti almıyor ama hastane iyice ticarete dökmüş olayı keşke bende gitmeseydim çok pişman oldum birazdan neden oldugunu anlayacaksınız...
Ücreti ödedikten sonra kendisi ile görüştüm max 5 dk muayene edip nisan ayında ameliyat yapabiliriz dedi sonra ameliyat ücreti sordum ukala bir şekilde biz para işlerine bakmayız bizi bağlamaz tarzında bir laf söyledi. Muhasebeye yönlendirdi muhasebede Abdullah isminde bir adam var onla görüştük normalde asistanı 12 bin tlden başlıyor demelerine rağmen bana 15 bin tl dedi, bende dedimki 12 bin tl denmişti bana neden şimdi 3 bin tl fazla veriyorum dedim , hocamız çok yoğun maalesef çok indirim yapamıyoruz dediler sonra 14 bine düşürdü bizde eşimle moralimiz bozularak geri döndük. Sonra instagramdan araştırdım ki 12 bin liraya yapıyorlarmış ama talep çok diye resmen kazıklamaya başlamışlar.
Yani hem ücretli muayene olup hemde kazıklanmaya çalıştım şimdi başka bir dra gideceğim prof fahrettin beye kendisi acıbademde ameliyat yapmasına rağmen muayene ücreti almayacağını söyledi onuna görüştükten sonra akıbeti yazacağım.
merhabalar ben Erkan’ beye ameliyat olalı 1 yılı geçti öncelikle çok memnun kaldım onu söyleyeyim . Dr bey kesinlikle soğuk biri değil çok ilgili özellikle ameliyat sonrası ben çok mızmızdım sabırla hepsine cevap verdi , yani çekilecek kahrım yoktu o derece .
fiyat konusuna gelince Nişantaşı başta olmak üzere hiçbir doktor hasta ile ücret konuşmaz bir kere doktor ile oturup 12 olsun 10 şeklinde pazarlık yapmak hiç şık değil. Abdullah bey hepsi yani o süreçte çok yardımcı oluyorlar ben çok memnum kaldım . Sonuçta onlara yönetimden bi talimat gelir , yetkileri biryere kadardır indirim konusunda yapılalicek ne varsa yapıyorlar .

X