Dr. Ömer Ekin ile meme büyütme ameliyatı ve dördüncü ay sonrasındaki düşüncelerim...

Herkese merhabalar :KK54:

Özellikle meme ve burun estetiğindeki başarılı ameliyatları ile forumda ismi sıklıkla zikredilen, harika burunlar ve memeler yapan Dr. Ömer EKİN nihayet yeniden Ankara'ya geldi :) Medikal Park Hastanesinde göreve başladı :)

Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim zira bu konuyla ilgili olarak özelden çok sayıda mesaj aldım :) Meme estetiği yaptırmak isteyen herkes gönül rahatlığıyla kendisine ameliyat olabilir. Eğer tek bir ameliyatla hayal ettiğiniz estetik görünüme kavuşmak istiyorsanız Ömer EKİN sizler için en doğru tercih olacaktır diyebilirim :) Forumdaki yorumları okuduğumda yapılan meme, burun vb. estetik ameliyatlardan memnun kalmadığı için yeniden doktor arayışı içinde bulunan birçok yorum okudum. Çok üzüldüm gerçekten. Kolay bir karar olmadığı için doktor beye ameliyat olmuş biri olarak doğru yönlendirmenin ve kendimizi doğru ellere teslim etmemizin ne kadar değerli olduğunun bilinciyle sizlere yol göstermenin kıymetli olduğunu düşünüyorum. Bu noktada kendi ameliyat sürecimi ve bugünkü son durumumu da sizlerle paylaşarak bu hususta fikir sahibi olmanızı ve ameliyat olmak isteyenlerin de içinin rahat etmesini arzu ediyorum.

Bundan yaklaşık olarak dört ay önce yine bu forumda yapılan yorumlardan hareketle doktor bey ile meme büyütme ameliyatı için görüştüm. Kendisine çok inanarak birkaç gün içinde karar alıp ameliyat olmak üzere Ankara'dan Ordu'ya gittim. Öncesinde, beklentimi tam olarak ifade edebilmek için beğendiğim meme görsellerini de hazırladım. Meme dokum çok azdı ve kendisinden doğal bir görünüme kavuşma beklentim vardı. Elbette ki yine de çok tedirgindim ve korku içindeydim. Yeni görünümümü kabullenmenin kolay olmayacağını düşündüm hep. Bir de "Ya beğenmezsem?", "Ya çok büyük olursa?", "Ya asimetrik olursa?", "Ya iz kalırsa?" vb. türlü sorular vardı aklımda. En çok da iz kalmasından korkuyordum açıkçası. Ama doktorum sağ olsun, kendisine güvenmemi ve en güzelini yapacağını söyledi. Kendimi onun yetenekli ellerine teslim ettim. Yetenekli diyorum çünkü ameliyattan çıktıktan bir gün sonra sargılarım açıldığında inanılmaz güzel bir görüntüyle karşılaştım :KK24:Muhteşem görünüyorlardı! :KK71:Ameliyat olmuş muyum olmamış mıyım kesinlikle belli değildi. Ne bir morluk ne bir leke ne de tuhaf bir durum vardı. Ödemlerim olmasına rağmen büyüklüğünü daha o an kanıksamıştım :) Mucize gibi bir şeydi. :KK73::KK36: Ancak izlerimi çok merak ediyordum. Bir hafta sonra kesinin üzerindeki bantları çıkardığımda onları da gördüm :) Tek kelimeyle harikaydı! Simetrikti, kalemle çizilmiş gibi muntazamdı.

Şu an dördüncü ayı geride bıraktım. Ödemlerim zaten çoktan gitti. Memelerimin şekli büyük ölçüde oturdu ve izlerim neredeyse görünmüyor. Birkaç ay içinde tamamen kaybolur diye tahmin ediyorum. Henüz altı ayımı doldurmamışken bu kadar iyi bir noktaya ulaşacağımı açıkçası ummuyordum ama Ömer EKİN'in estetik beğenisi ve yetenekli elleri birleşince sonucun bu kadar güzel olması sanırım kaçınılmaz :):) Doktoruma çok ama çok teşekkür ediyorum.

İlerleyen zamanda kendisine bir de burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum hatta :)

Yine aklınıza takılanlar olursa bu başlık altında daima sorularınızı yanıtlayabilirim. Sizlere yardımcı olmak beni mutlu eder. Her şey gönlünüzce olsun :KK68:Sevgiler...
mrb acaba hangi marka protez kullanildi bide protezi siz kendinizmi aliyorsunuz cunku devlet hastanelerinde protezi hasta kendi aliyor diye biliyorum bide resimlerinizi goremiyorum nasil gorebilirim acaba

bende görebilir miyim acaba fotoğrafları ?
ömer beye gidip muayene olmaya karar verdim.

Muayene oldum ve bu perşembe 11 ekimde oluyorum ameliyat Ömer beye.
yaşadıklarımı ve süreci paylaşıyor olacağım ameliyat sonrası :)
sans dileyin bana :)

Muayene oldum ve bu perşembe 11 ekimde oluyorum ameliyat Ömer beye.
yaşadıklarımı ve süreci paylaşıyor olacağım ameliyat sonrası :)
sans dileyin bana :)
Nasılsınız üzerinde baya geçmiş henüz Ömer beyle görüşmedim ama ismi ni burdan duydum süreci izi ve memnuniyetiniz iyazarmısınız

Nasılsınız üzerinde baya geçmiş henüz Ömer beyle görüşmedim ama ismi ni burdan duydum süreci izi ve memnuniyetiniz iyazarmısınız

merhaba,
evet 6 ay geçti, su anda gayet memnunum.
iz için contratubexx adlı kremi kullanıyorum ilk günden beri, arada aloe vera da sürdüm, baya silikleşti.
zaten altta kaldığı için de hiç gözükmüyor.
yumuşamalar oldu nihayet, eskisi gibi sert değil, tam meme kıvamında. :)
mentor marka damla protez kullanıldı, 420 cc.
görüşebilirsiniz kendisiyle, görüşmeleri ücretsiz, kafanıza takılan herşeyi de sorabilirsiniz.
bilgilendiriyor sizi tüm merak ettiğiniz hususlarda.
bir de ben onun meme yapısı bozuk olan tek hastasıydım. ona rağmen gayet memnunum aynadaki halimden.

merhaba,
evet 6 ay geçti, su anda gayet memnunum.
iz için contratubexx adlı kremi kullanıyorum ilk günden beri, arada aloe vera da sürdüm, baya silikleşti.
zaten altta kaldığı için de hiç gözükmüyor.
yumuşamalar oldu nihayet, eskisi gibi sert değil, tam meme kıvamında. :)
mentor marka damla protez kullanıldı, 420 cc.
görüşebilirsiniz kendisiyle, görüşmeleri ücretsiz, kafanıza takılan herşeyi de sorabilirsiniz.
bilgilendiriyor sizi tüm merak ettiğiniz hususlarda.
bir de ben onun meme yapısı bozuk olan tek hastasıydım. ona rağmen gayet memnunum aynadaki halimden.
Teşekkür ederim. Bakalım görüşücem kendisiyle birde muhittin eskinin ismini duyuyorum ikisitlede görüşüp karar vericem

Merhaba. Bir yıl olmuş neredeyse siteyi unutmuşum. Ameliyatın üzerinden iki yıla yakın bir süre geçti. Ameliyat süreci, başlığı açtığımda anlattıklarımdan ibaret. İzim kalmadı çok şükür. En takıntılı olduğum şeydi. Şekli çok doğal, yumuşadı, güzelleşti. Sabır gerekiyormuş biraz. Memnunum, herhangi bir sorun yok. 🙏🏻 Yakın arkadaşlarım gördüğünde çok beğenmişti, bunu söyleyebilirim. Doktorla yüzyüze görüşmek farklı oluyor ama buradaki yorumlar da belirleyici elbette. Ben de yalnızca buradaki yorumlara güvenip inanarak ameliyat olmaya karar vermiştim. Sizin için en güzeli olsun. 🌸

Merhaba. Bir yıl olmuş neredeyse siteyi unutmuşum. Ameliyatın üzerinden iki yıla yakın bir süre geçti. Ameliyat süreci, başlığı açtığımda anlattıklarımdan ibaret. İzim kalmadı çok şükür. En takıntılı olduğum şeydi. Şekli çok doğal, yumuşadı, güzelleşti. Sabır gerekiyormuş biraz. Memnunum, herhangi bir sorun yok. 🙏🏻 Yakın arkadaşlarım gördüğünde çok beğenmişti, bunu söyleyebilirim. Doktorla yüzyüze görüşmek farklı oluyor ama buradaki yorumlar da belirleyici elbette. Ben de yalnızca buradaki yorumlara güvenip inanarak ameliyat olmaya karar vermiştim. Sizin için en güzeli olsun. 🌸
Bende ömer beye ameliyat oluyorum bu ayın sonunda acaba resimlerinizi görmem mümkün mü

Ya ücret ne anlaştınız bende görüşmeye gittim ama muayene ücretli diye ve bu bana telefonda söylemediği için muayene olmadım Ömer beyinde durumdan bilgilendirdim
Muayene ücretli değil ben daha önce görüştüm kendisiyle şuan yine ömer beyin kliniğindeyim ve ameliyat günüm için konuşmaya geldim

Ben 2 defa gittim ikisinde de para vermedim ücretli olması mümkün değil dün yine gittim ve 19 haziran ameliyat günümü aldım

2277635

X