Doç Dr İlker yazıcı ya ameliyat olan varmı?

Ya bu adam hayaletli hiç bir bilgi resim YÖK lütfen sesimi duyan varmııııııııııııııı

Doç Dr İlker yazıcı ya ameliyat olan varmı?
Selam, biz ailece İlker beyin hastasıyız ,yani kendisine ameliyat olduk:)) Ben burnumu yaptırdım,çok memnunum.Doğal, yüzüme yakışan,abartısız bir burnum oldu.Benden sanırım 2 ay kadar sonra da teyzem karın germe, bi süre sonra da kuzenim de meme küçültme ameliyatları oldular İlker beye.Onlar da çok mutlu.Ameliyat olayı insanı korkutuyor hakkaten.İyice araştırmak,riskleri olsa da iyice emin olmak istiyoruz.Bir de piyasada yaparız ederiz deyip,internette boy boy reklam verip de,ameliyat bittiği an ortadan kaybolan,hiçbir şekilde arkanızda durmayan doktor demeye dilimin varmadığı insanlar var,böyle bir tecrübemiz de oldu ne yazık ki..Fakat İlker bey hakkaten çok beyefendi,çok bilgili,çok ilgili,herşeyi eğrisiyle doğrusuyla anlatıyor, en önemlisi çok güven veriyor insana.Öyle olunca sırayla girdik ameliyata,çok şükür hepimizin de yüzü güldü :))) Medipol Mega da ameliyat oldum ben,hastane de iyiydi,hatta sanırım doktorumuz profesör oldu.Gönül rahatlığıyla öneririm.

Selam, biz ailece İlker beyin hastasıyız ,yani kendisine ameliyat olduk:)) Ben burnumu yaptırdım,çok memnunum.Doğal, yüzüme yakışan,abartısız bir burnum oldu.Benden sanırım 2 ay kadar sonra da teyzem karın germe, bi süre sonra da kuzenim de meme küçültme ameliyatları oldular İlker beye.Onlar da çok mutlu.Ameliyat olayı insanı korkutuyor hakkaten.İyice araştırmak,riskleri olsa da iyice emin olmak istiyoruz.Bir de piyasada yaparız ederiz deyip,internette boy boy reklam verip de,ameliyat bittiği an ortadan kaybolan,hiçbir şekilde arkanızda durmayan doktor demeye dilimin varmadığı insanlar var,böyle bir tecrübemiz de oldu ne yazık ki..Fakat İlker bey hakkaten çok beyefendi,çok bilgili,çok ilgili,herşeyi eğrisiyle doğrusuyla anlatıyor, en önemlisi çok güven veriyor insana.Öyle olunca sırayla girdik ameliyata,çok şükür hepimizin de yüzü güldü :))) Medipol Mega da ameliyat oldum ben,hastane de iyiydi,hatta sanırım doktorumuz profesör oldu.Gönül rahatlığıyla öneririm.
Hayatımı karartan doktor 2016 yılında burun amaliyatı oldum kendisine burnumu mahvetti sadece para alıcam diye amaliyat etti beni ve ben 4 yıldır doktor doktor geziyorum bu ilker yazının yüzünden kendisine hiç bir yerden ulaşamıyorum ben yandım siz yanmayın

Hayatımı karartan doktor 2016 yılında burun amaliyatı oldum kendisine burnumu mahvetti sadece para alıcam diye amaliyat etti beni ve ben 4 yıldır doktor doktor geziyorum bu ilker yazının yüzünden kendisine hiç bir yerden ulaşamıyorum ben yandım siz yanmayın
Aaaa nasıl ulaşamadınız??! İyi de hoca merdivenaltı çalışmıyor ki :))) Bildiğim kadarıyla 5 senedir falan Medipol Mega da çalışıyor, öncesinde de Florence Nightingale de çalışıyordu. Bi randevu alıp gitseydiniz ya! Hocadan kaynaklı bi sıkıntınız varsa zaten yardımcı olurdu. Valla biz gittiğimizde hep kapısının önü hasta kaynıyor, odasından çıkıp da somurtanını görmedim hiç. Hatta sonbaharda karın germeye niyetliyim kısmetse.. Ama tabi bunlar benim ve beraber gittiğim yakınlarımın tecrübeleri önceden de yazdıklarım, sizin durumunuzu bilemiyeceğim. Umarım sizin için de herşey iyi olsun.

Merhaba 2017 yılında bende İlker beye burun ameliyatı oldum, mağdurlardanım 2 kere İlker beye ameliyat oldum daha sonra düzelsin diye başka bir doktora daha ameliyat olmak zorunda kaldım, çok pişmanım ama bu konuda gerek çevremde gerekse internette yaptığım araştırmalarda iyi doktorların bile vukuatlarının olduğunu duyuyorum ünlülerde bile 4-5 hatta daha fazla burnundan ameliyat geçirenler var,zaman zaman İlker beye kızsam da ne zaman konuşmak istesem beni kabul ediyor,benimle sorunum hakkında konuşuyor hasta-doktor ilişkileri çözüm için elinden geleni yapmak istemesi bence iyi bir davranış

X