Kontakt Lens Doğal görünen renkli lens ! :)

YouKnowYouLoveMe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
46
0
Merhaba benim gözlerim açık kahve şeffaf lens takıyorum ama renkli almayı düşünüyorum önerebileceğiniz doğal görünen renkli lens markası varmı??

Merhaba benim gözlerim açık kahve şeffaf lens takıyorum ama renkli almayı düşünüyorum önerebileceğiniz doğal görünen renkli lens markası varmı??

Solotica lens kullananlar sayfasına göz atmanızı tavsiye ederim bir de Youtu.. gibi sitelerde veya google.dan aratarak bu marka lenslerin gözdeki duruşlarını yakından görebilrsiniz. Ne renk düşünüyorsunuz?

Solotica lens kullananlar sayfasına göz atmanızı tavsiye ederim bir de Youtu.. gibi sitelerde veya google.dan aratarak bu marka lenslerin gözdeki duruşlarını yakından görebilrsiniz. Ne renk düşünüyorsunuz?

Teşekkürler göz atarım şimdi =)) Yeşil yada ela-yeşil arası renkleri düşünüyorum

taban göz renginiz önemli, sarı yeşil tonlarını orta kahve göz rengine sahipseniz elde edebilrsiniz, ama çok koyu kahveyse yeşilin tonlarını ya da sadece ela tonlarını yakalaycağınız seçenekleriniz olur,ikisi birarada zor. Solotica hidrocharm veya hidrocor mel.lere göz atın derim. Giallo da hoş.

solocite nin numaralı renkli lensi yok,sadece yıllık var

benim kız kardeşim fresh look yeşil kullanıyodu ve herkes gözlerine iltifat ediyodu biz de kahve rengi gözlüyüz

ben de şu anda freshlook hareli yeşil kullanıyorum uzaktan fazla belli olmuyor ama...

Gözlerim kahverengi ama koyu değil , ben sarı tonlarını pek sevmiyorum gözde ama önemli olan doğal durması ve tabi numaralı seçeneğininde olması:81:

freshlooklara doğal diyenlere şaşıyorum.Türkiyede ondan daha damarlı bir lens yoktur sanırım. Ben tavsiye etmem,rengi doğal durmuyor ama onu geçelim,resmen pörtlek ve yandan baktığınızda lens bariz anlaşılıyor çıkıntıdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…