Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal yoldan memişleri nasıl büyütebiliriz?

Kololove

H'erseyin farklı ♥
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
1.305
0
Kızlar cidden gıcık oluyorum artık yaaa.
Keşke hepimizin memişleri ideal bir ölçüde olsa. Tamam 95 beden istemiyoruz ki ama en azından en küçüğü 80-85 filan olsa nolurdu ki.
Allah'a isyan filan etmek istemiyorum tabii ki ama üzülüyorum yaa.
Masaj fayda etmiyor. Hayıt kullandım 1 ay hiç bi işe yaramayınca 3 ay devam etmedim. Moralim bozuluyo gelişme olmayınca.
Geçen eczanede göğüs büyütücü krem filan gördüm. O da inandırıcı gelmiyo ki ya o zaman kimse silikon yaptırmazdı.
Kullanınca da 3-4 paket kullanmak gerekir. Uff napsak kızlar. Kendimle barışık olmaya çalışıyorum bazen oluyorum da ama..
:KK5:

ayy tatlımmm aynı dert bende de var silikonlar zararlı dedikleri için hiç düşünmüyorum piyasada da bi dnya krem falan var:KK43:( bi iş arkadaşım CAKE diye bir ürün önerdi internetten sipariş etmiş almş..70 bedenden 80 bedene gecmiş hızla ilerliyorum diyor kıskanclığımdan ölmek üzereyim:))) sipariş ettim baklım heycanla bekliyor olacağım sonucu:)))

göğüs masajıda biraz büyütüyor kızlar.Benim bi ara 75 bedenin içinde bile kayboluyordu netten araştırmıştım uyguladm şuan 75 oldu zoraki
:KK43: Dairesel hareketlerle ovuyorum ben birde duştan çıkmadan soğuk su tutmak lazımmış sarkmaması için

ayy tatlımmm aynı dert bende de var silikonlar zararlı dedikleri için hiç düşünmüyorum piyasada da bi dnya krem falan var:KK43:( bi iş arkadaşım CAKE diye bir ürün önerdi internetten sipariş etmiş almş..70 bedenden 80 bedene gecmiş hızla ilerliyorum diyor kıskanclığımdan ölmek üzereyim:))) sipariş ettim baklım heycanla bekliyor olacağım sonucu:)))

hülya arkadasım benim de son carem bu ürün kaldı..cok pahalı ama inan kullanmadıgım hiçbirsey kalmadı..haziranda düğünüm var..öğretmenım ders anlatırken bile aklıma bu geliyor..kafayı yedim iyice..bende bu ürünün sipariş edicem ..tek care bu ..artık bundan sonrada hiçbirşey denemicem..bıktım artık..sırf göğüslerim büyüsün diye ilk yıldan cocuk bile düşünüyorum..sen nerden sipariş ettin..madem sende sipariş ettin..gel birlikte baslayalım kullamaya..gelişmelerden birbirimizi haberder edelim..ama fiyatı 400 olan yer var 300 olan yer var hatta bazıları 500 bile fiyat koymus..hangisine güvenip alacagımı sasırdım..sen nerden sipariş ettin beni bilgilendirirmisin cok ihtiyacım var..simdiden tesekkürler

aynen oyle benim de psikolojim bozulmuştu ama artık takmamaya başladım , ama evlilik günü geldiğinde napacagımı bilmiyorum Rabbim yardımcımız olsun ne diyeyim, bıçak altına yatmayıda uygun bulmuyorum :/ cake dediğiniz şeyin herhangi bi yan etkisi yok mu ki

ben de hayıt ıcıyorum arkadaslar ve de ada cayı ıkısı de ostrojen hormonunu artırıyo hayıt ıcenlerden buyuyen de olmus buyumeyen de ama evde sutyensız dolasmamız sart kı ben hep oleyım evde sutyen kullnırsanız buyumes sabıt kalır ben henuz ıkı haftadır ıcıyorum

kızlar sitenin adıxxxx. buraya bakın görürsünüz zaten ürünü .özel ürünler diye bi bölüm var orya tıklyın incelersiniz bilgilerini.geldiğinde kullnmya başlar başlmz paylşcam bilgileri merak etmeyin:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
%100 bitkiselmiş kızlar bu arda yan etki yapcagnı sanmyorum ayrca hormonda içermiyor yazıyo

%100 bitkiselmiş kızlar bu arda yan etki yapcagnı sanmyorum ayrca hormonda içermiyor yazıyo

dışardan uyguladıgın bi solusyon zaten hormon içerse saçma olur, bitkisel kaynaklar içerde östrojenin artmasına neden oluyo örneğin küç çörek otu vs... buda ilerde kansere sebebiyet verebiliyo, etki mekanizma nasıl yani ürünün? muhtemelen bu ürünün kide diğer bitkisel solusyonlarla aynı mantık mı?

kızlar ben her akşam kara üzüm çekirdeğinin tozunu yoğurtla yedim göğüslerimde biraz büyüme var yani dolgunlaştı bunu farkettim 1 aydan fazla oldu kullanalı ama 1 kilo falan almışım ya bu aldırdı yada benim iştahım açıldı yediğim şeylerden aldım ama kiloyu veririm ben ama bişey dikkatimi çekti omzumla dirsek arası yani pazı kısmında şişlik var damarlara iyi geliyo küç omzumdadamarım belli oluyo çok değil ama farkettim yani bunlarıda dert etmiyorum kullanmaya devam ediyorum:)

Şu cake denilen ürün çok pahalı ya. Yani şu an alabilecek durumda değilim belki bi kaç sene sonra.
Silikon asla düşünmüyorum zaten doğal yolla büyüyecekse büyüsün.
Bazı çevremde de gördüğüm insanların 20den sonra büyüme olmuş. Öyle bişey olabilir mi bilmiyorum.
Çünkü insandan insana değişiyor gelişimi tamamlama yaşı.
Allah hepimize dolgun,normal büyüklükte memişler versin.

Şu cake denilen ürün çok pahalı ya. Yani şu an alabilecek durumda değilim belki bi kaç sene sonra.
Silikon asla düşünmüyorum zaten doğal yolla büyüyecekse büyüsün.
Bazı çevremde de gördüğüm insanların 20den sonra büyüme olmuş. Öyle bişey olabilir mi bilmiyorum.
Çünkü insandan insana değişiyor gelişimi tamamlama yaşı.
Allah hepimize dolgun,normal büyüklükte memişler versin.

cake denilen şey niye o kadar pahalı ki? amin amin amiiiin , sen üzme tatlı canını

kızlar pahalı falan ama gözümü karartıp sipariş ettim..zaten en son çarem bu ürün ,bide yukarda forumda yazılan yurtdısındaki pompa kaldı....bu ikisini da kullandıktan sonra başkada bişe yapmam....yeterrrr bıktım artık of of of..adacayı hayıt telkin masaj küç çörekotu hiçbirşeye yaramadılar...hepsi gecici oldu...haziranda düğüüm var...ve nişanlım büyük göğüs seviyor hissediyorum.....silikon için maddi durumum var ama nişanlım doktor oldugu için asla böyle birşey istemiyor...konusunu actıgımda sacmalama dedi...offfffffffffffff bunun için ilk yıldan cocuk bile yapmak istiyorum.....bıktım artık büyüsünler........

kızlar pahalı falan ama gözümü karartıp sipariş ettim..zaten en son çarem bu ürün ,bide yukarda forumda yazılan yurtdısındaki pompa kaldı....bu ikisini da kullandıktan sonra başkada bişe yapmam....yeterrrr bıktım artık of of of..adacayı hayıt telkin masaj küç çörekotu hiçbirşeye yaramadılar...hepsi gecici oldu...haziranda düğüüm var...ve nişanlım büyük göğüs seviyor hissediyorum.....silikon için maddi durumum var ama nişanlım doktor oldugu için asla böyle birşey istemiyor...konusunu actıgımda sacmalama dedi...offfffffffffffff bunun için ilk yıldan cocuk bile yapmak istiyorum.....bıktım artık büyüsünler........

canım ya, büyük sevse napsın her erkek büyük sever de seni sevdikten sonra herşeyinle sever tabi dogru insanı bulduysan silikonda istemiyosa boşver :) inşallah bu iki yöntem sana yararda bizde senin izinden gideriz. cakei iyice araştırdın mı zararı varmıymış ?

X