Doğal yollarla göğüs şekillendirmek mümkün müdür?

mlissaaa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2021
9
-1
:KK200:Arkadaşlar eskiden 85C beden giyiyordum şimdi yanılmıyorsam bu rakam 95 oldu. Ne zaman kilo alsam sadece göğüslerim büyüyor ve bu lanetten bir türlü kurtulamıyorum. Yaşım çok az olmasına rağmen göğüslerim çok erken büyüdüğü için ve ağır oldukları için şekilleri deforme oldu. Onları toplamak ve küçültmek istiyorum sadece sporla bu mümkün müdür? Bildiğim kadarıyla kadınlarda göğüsleri sporla toparlamak çok zor oluyormuş. Ameliyat olmak istemiyorum çünkü estetik açıdan bana güzellik katsada sağlığımdan çok şey götüreceğide belli. Ayrıca çoğu doktor meme küçültme ameliyatını iyi yapamıyor. Tavsiyeleriniz neler?

Çok zor. Ameliyat bişey götürmez sizden. Sporla imkansız gibi bence
Aslında çoğu zaman ameliyat sırasında süt bezleri ve süt kanalları hasar görüyor ve ya yağlı dokuya birlikte tamamen çıkartılıyor. Eğer gelecekte bir bebek sahibi olursam ondan bu hakkı esirgeyemem. Ayrıca ameliyat sonucu elde edilen memelerin formuda pek güzel sayılmaz.

Aslında çoğu zaman ameliyat sırasında süt bezleri ve süt kanalları hasar görüyor ve ya yağlı dokuya birlikte tamamen çıkartılıyor. Eğer gelecekte bir bebek sahibi olursam ondan bu hakkı esirgeyemem. Ayrıca ameliyat sonucu elde edilen memelerin formuda pek güzel sayılmaz.
Katılmıyorum. Silikonun emzirmeye engel olduğuna dair bir makale yok. Bir kanıt yok. Ameliyat sonucum harika müthiş keşke çok daha önce yaptırsaydım memelerim harika.

X