Doğal yollarla tüpleri açılan var mı

kirmizigullll

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
154
39
33
Merhaba arkadaşlar aramızda tüpleri kapalı olup bitkisel yöntemlerle tüplerini açan hamile kalan var mı acaba varsa neler kullandı anlatabilir misiniz

Merhaba arkadaşlar aramızda tüpleri kapalı olup bitkisel yöntemlerle tüplerini açan hamile kalan var mı acaba varsa neler kullandı anlatabilir misiniz
Zamanında bende çok araştırdım ama doğal yolla açılanı görmedim belki de bana denk gelmedi bilmiyorum. Eğer tüpleriniz açılacak düzeydeyse rahim filmi çekerken açılır. Ama rahim filmi çektirdiniz açılmadı mı o zaman uğraşmadan tüp bebek tedavisine başlayın.

Zamanında bende çok araştırdım ama doğal yolla açılanı görmedim belki de bana denk gelmedi bilmiyorum. Eğer tüpleriniz açılacak düzeydeyse rahim filmi çekerken açılır. Ama rahim filmi çektirdiniz açılmadı mı o zaman uğraşmadan tüp bebek tedavisine başlayın.
Cevabınız için teşekkür ederim sizin tüp bebek mi oldu

Benimde tüplerim kapalı laparoskopi amaliyeti oldm açılmadı malesef

Tup bebek icin yurtdisindan istanbula aret kamara geldim benden rahim filmi istedi… echomarda cekildim ve o sirada tuplerim kapali cikdi … dr iki tüpüde acti… belki dogal yoldan hamile kalabilirim

Benimde tüplerim kapalı laparoskopi amaliyeti oldm açılmadı malesef
Laparoskopi ameliyatı olmanıza rağmen açılmadıysa bitkisel nasıl açılsın? Gerçekçi olalım ameliyat en etkili yöntem. Vakit kaybetmeden tüp bebeğe gidin. İyi ki zamanımızda böyle bir tedavi yöntemi var. 20 25 yıl önce yokmuş.

Laparoskopi ameliyatı olmanıza rağmen açılmadıysa bitkisel nasıl açılsın? Gerçekçi olalım ameliyat en etkili yöntem. Vakit kaybetmeden tüp bebeğe gidin. İyi ki zamanımızda böyle bir tedavi yöntemi var. 20 25 yıl önce yokmuş.
Laparoskopi ile açılmayıp doğal yoldan hamile kalanlar tanıdım o yüzden bir umut sormak istedim

X