Doğru epilator nasıl kullanılır ?

Pulmicort_Combivent

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
1.072
373
Merhaba kızlar. Birçok yöntemi denedim lazer doğru bulmadigim için gitmedim onun haricindekileri denedim en son epilatorde karar kıldım son çıkan iyi marka bir epilator aldım şu an da kullaniyorum. Tüm vücudumda. Ancak doğru mu yapmıyorum bilmiyorum tüylerim batık gibi değil de siyah nokta nokta kıl koklerim sebebi kökten almadigim için mi ? Ve çok çok yavaş çıkıyor kipkisa tüyler ele az az geliyor bazı yerlerde hiç gelmiyor ama kıl çıkmış gibi görünüyor. Üst bacaklarımda da öyle ve üst bacaklarim daha beyaz çok belli oluyor epilator istedigin zaman kullanim açısından çok rahat oluyor hiç ugrastirmiyor ama kıl var görüntüsü için bacak fondöteni bile denedim ama o görüntü kaybolmadi ne yapabilirim

Ya bende de öyle oldu. Resmen bazıları batık, bazıları siyah nokta şeklinde. Onlar geçsin diye her gün kuru fırçalama yapıyorum. Çok sıkıldım, 1 ay sonraya lazere başlayacağım.

Ya bende de öyle oldu. Resmen bazıları batık, bazıları siyah nokta şeklinde. Onlar geçsin diye her gün kuru fırçalama yapıyorum. Çok sıkıldım, 1 ay sonraya lazere başlayacağım.
Bende kuru fırçalama yapıyorum fircalamanin bir faydasını görmediniz mi acaba ben yeni başladım

İşe yaramadı maalesef. Bir de kıl kökleri yumuşasın diye eczaneden bir markanın karınca yumurtası yağını aldım her epilasyondan sonra 3 gün sürdüm, batıklara etki etmedi ama tüyleri biraz geç çıkardı o kadar. Her gün fırçalama yaptım, düzeliyor gibi oluyordu ama sonra tekrarlıyordu. Ben de sıkıldım artık saldım kılları, bir de her yerimde kıl çıkıyor aksi gibi. Bacaklarıma ve genitale lazer başlayacağım, göbek ve sırtlara da iğneli epilasyona.

X