Mutfak Dekorasyonu DOĞTAŞ kullananlar, yorumlarınızı bekliyorum...

bircocuksevdim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
82
7
Natura still serisine bayıldım, forumda Doğtaş kullananlar varsa kalite açısından fikir ve öneri beliyorum..
Çünki gerçekten yüksek fiyatlılar :)
$d832b527-43e9-46d8-ac6b-3c247d761fefnatura_still_spl_1.jpg

Ben DOĞTAŞa acayip gıcık oluyorum.Neden??? Genç odasını aldım.Satın alırken taşınma islerinde bizi arıcaksınız ücretsiz montaj dediler.Taşınırken aradım 100 tl para istediler...Bi de bana böyle markaların ürünleri çok sıradan geliyor artık...Tek tip seri üretim...Halbuki mobilyacılarda ne modeller var...Bi de istediğin değişikliği söyleyebiliyorsun model üstünde...Bi de Doğtaş bence kalitesine göre fazla pahalı...

uff zaten ne alırsan, servis montaj ağa bakacaksın...
gerçekten çok pahalı yemek odası - salon - yatak odası 20.000 !!! insan bu parayı verince haliyle çok beklenti içine girio...
7 yıl garanti yazmışlar ama, montaj işi için teşekkürler, daha ısrarcı olurum sorarken :)

hmmmmmm dogtas denildiginde agiz burun bukuyorumm :) gecen 2 yil once abimi evlendirdik butun esyasini dogtasdan aldik 1 yil icinde hepsi kulustur oldu..bende bu yil evleniyorumm inan dogtasin onunden bile gecmedim ve dedigin gibi fiyatlaar ucak ama kalitesi dusuk bana gore

tum mobilyalarım doğtas. yemek odam hala tas gibi koltuklarım da hafifi gıcırtı var 5 senelik yatak odamdan da memnunum
bir şikayet olunca hemen gelip yapıyorlar

:KK43: kafam daha da çok karışcak ama olsun, sonunda doğru karar vermek istiyorum..
sizin kullandığınız modelleri yazarmısınız, iyi ve kötü dediklerinizi belki bi faydası olur birilerine...teşekkürler şimdiden...

canım baktım da ben 5 sene önce aldıgım için benimkini modelleri eskimiş üretimden bilem kalkmıs hatta daha guzelleri gelmiş.
yani benimkilerin hiç birini sitede bulamadım

Canım bende 2 yıl önce Doğtaştan aldım mobilyalrımı.Elegance ve exclusive serisini karıştırarak yemek odası ve yatak odası yapmıştım.Evet fiyat olarak pahalılar.Bende çok tereddüt etmiştim bu para verilir mi diye.Ama iyiki almışım.Hepsinden de çok memnunum.2 yıl geçmesine rağmen hala baktığımda iyi ki bunları almışım diyorum.Hatta koltularımı başka bir yerden almıştım doğtaşta pahalı olduğu için.Keşke onları da doğtaştan alaydım diyorum.

ben doğtaşa gittim müşteri memnniyeti sıfır. İlgi alaka yok hiç yok kimse bizi sallamadı orada
gittim bende classi mobilyadan aldım 3 parça eşyaya 14950 para saydık. ahşapsa ahşap tasarımsa tasarım Classi mobilyaya uğramanı tavsiye ederim şitdetle :))

ya yer cok değişio aslında biliyo musun,, biz nişnlımla öylesine grmiştk, hatta söyledik daha9 ayımız var sadece bakıorz die, ilglenip fiat verdiler indrm yaptılar, çok bğndysen baska subelere de bakmk lasım glb :KK66:

Bu arada başka bi yerde yine DOĞTAŞta bi yatak odası beğendim.Tasarım ödülü almış.Fiyatını sordum.Kiracı mısınız diye cevap verdiler.Evet dedim. Kiracılara bu modeli vermiyoruz dediler...Mallar ya sanane istersem alırım bodruma koyarım. Ben sana fiyatını soruyorum sen ne cevap veriyorsun...Sanırım bu DOĞTAŞta bayilere eğitim verilmiyor...

bence kiracı mısınız diye sorulması dogru bir şey..cunku ınsan oraya gıdıp hayaller kurabılıyor ve bazen abartabılıyor. mantıklı olmak lazımç.

ben de yemek odamı elegance aldım sandalyelerımı exculısıve aldım . duzgun kullanan adamın mobılyası kalıtesız bıle olsa uzun yıllar dayanır. koctastan kac sene once aldıgım bılgısayar masası mesela , kalıtesız bısey sonucta ama hıc de eskımedı .

ayrıca calısanların kabahatı fırmaya baglanmamalı . ozel durumlar genele vurulmamalı dıye dusunuyorum.

naturel bence on numara bır takım . paran varsa al benım olsa alırdım

Ben de tüm eşyalarımı doğtaştan aldım...Kızlar o bahsettiğniz şeyler tüm markaların bayiliğinde olabilen şeyler , örnek vereyim abimler koltuk takımını bellonadan aldı ve inanın mağazadaki teşhir koltukları alıp gelmişler resmen kırık lekeli araçtan indiren adam bile müşteri bunu kabul etmez demiş.....Ve geri gönderdik özür dilemek yerine kovmaktan beter ettiler.....

Ben almadan önce çoook araştırdım.Biraz şans işi olsa da doğtaş ve kelebek mobilya hem kalite olarak çok iyi ve çok modern özgün tasarımlara sahip..Etrafımdaki kullanıcılar da aynı fikirde.Ben tavsiye ederim.

gerçekten çok pahalı yemek odası - salon - yatak odası 20.000 !!! insan bu parayı verince haliyle çok beklenti içine girio...
Ne kadar da pahalı ya berke mobilyaya da bakmanı tavsiye ederim güzel ürünler var canım. Çok daha uygun fiyatada bulabilirsin orda.. Markaların işçi maaşı, dükkan kirası, vergi falan derken fiyatlar bu denli pahalı oluyo sanırım :KK25:

Ben yemek odasi ve yatak odasi exclusive serisi aldım 2.5 sene oldu cok memnunum kuplar aşınma yapmıştı sitesinden meail atmıştım kendileri dondü aradı hemde bekletmeden geldiler değiştirdiler ücretsiz zaten 7 yıl garantisi var evet cok pahalı ama ben karşılığım aldigmi düşünüyorum hala tas gibiler gecen senede oturma grubu aldım yine dogtasdan ondan da memnunum

Yeni ev aldık,eşya baktık eşimle hafta sonu.
Yolun başında ilk mağaza Doğtaş olduğu için oraya girdik.
Bir önceki akşam da iş çıkışında hadi başlayalım diye Bellonaya uğramıştık.

Öyle bir fiyatları var ki şaşırdık.:KK53:
Hayır o fiyatlar en baba markalarda bile yok.
Niye böyle dedik,eşim sinirlendi,hayır hakikaten anlamadık.
Epey şaşırdık doğrusu.

Ben 30 Eylülde evleneceğim. 2 hafta önce yemek odası, yatak odası ve oturma grubunu doğtaştan aldım.
Çok mağaza gezdim doğtaştan güzelini görmedim.
Kullanış açısından da güzel, tavsiye ederim. Şimdi kullandığımız koltuklar da doğtaş.
Bi sorun olsa bile hemen gelip onarıyorlar zaten.

Natura still serisine bayıldım, forumda Doğtaş kullananlar varsa kalite açısından fikir ve öneri beliyorum..
Çünki gerçekten yüksek fiyatlılar :)
Eki Görüntüle 385490

Canım ben bunu uzun uzun inceledim ve bayıldım. Menteşeleri bile o kadar kaliteliydi ki oynadım resmen. :KK9: Beğendiğim hiç bi mobilya ve koltukla uymayınca vazgeçtik. :KK5:

tum mobilyalarım doğtas. yemek odam hala tas gibi koltuklarım da hafifi gıcırtı var 5 senelik yatak odamdan da memnunum
bir şikayet olunca hemen gelip yapıyorlar

Çok ilgililer kesinlikle. Aradığımızın ertesi günü geldiler.:KK34:

Bu arada başka bi yerde yine DOĞTAŞta bi yatak odası beğendim.Tasarım ödülü almış.Fiyatını sordum.Kiracı mısınız diye cevap verdiler.Evet dedim. Kiracılara bu modeli vermiyoruz dediler...Mallar ya sanane istersem alırım bodruma koyarım. Ben sana fiyatını soruyorum sen ne cevap veriyorsun...Sanırım bu DOĞTAŞta bayilere eğitim verilmiyor...

Onlar sana yardımcı olmaya çalışmışlar aslında. Yatak odası takımına ben de baktım 8bin küsürdü snaırım. Sürgü kapılı olduğu için taşınmalarda sorun olabiliyo. Tabiki onlar için sorun değil. Alıp sıkıntısını çekip yine yazardın buraya nolucak dimi?:KK14:

X