Mutfak Dekorasyonu DOĞTAŞ kullananlar, yorumlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar biz de doğtaştan almayı düşünüyoruz. carmen salon takımını beğendik. 4700 liraya inmiş. yatak odası ve yemek odası da felicia modeli. büfeyi almıyorum. karyola ve başığı da almıyorum onun yerine baza alıcaz. toplam 10.400 gibi birşey tutuyor. indirim varmış net sitesinden baktık şimdilik. 3 hafta sonra aşkım askerden dönünce gidip bakıcaz. sonradan teslim almak üzere ödemeye başlarız dedik. indirimi kaçıramam.ürünlere de bayıldım çok modern ve şıklar.

ben de tüm eşyalarımı doğtaştan aldım...kızlar o bahsettiğniz şeyler tüm markaların bayiliğinde olabilen şeyler , örnek vereyim abimler koltuk takımını bellonadan aldı ve inanın mağazadaki teşhir koltukları alıp gelmişler resmen kırık lekeli araçtan indiren adam bile müşteri bunu kabul etmez demiş.....ve geri gönderdik özür dilemek yerine kovmaktan beter ettiler.....

Ben almadan önce çoook araştırdım.biraz şans işi olsa da doğtaş ve kelebek mobilya hem kalite olarak çok iyi ve çok modern özgün tasarımlara sahip..etrafımdaki kullanıcılar da aynı fikirde.ben tavsiye ederim.

kızlar size evlenmeden önce bunu yazmıştım.................kesinlikle yanılmışım......o güne lanet olsun.....herşeyim eksik tüm mobilyalar hatalı...................ve hiç ilgilenmiyorlar...gebze bayiliği hele.müşteri kavramı yok adamlarda.........düğünüümüz var dedik yalvardık...telefonlara bile bakmadılar........dava açmaya hazırlanıyorum.....kesinlikle almayın başka modern mobilyalara bakın.......

nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama bu modele çok benzerleri ankara siteler de mevcut.bende çok begenmiştim bu modeli ama banada başlangıçta kirada oturacağım için pahalı geldi dediğim gibi sitelere bakarsan yarı fiyatına mal edebilirsin.aslında conformance serisinin fiyatları uygun modellerde hoş sayılır bende onlara bakmayı düşünüyordum ama üstteki arkadaşın yorumu kafımı karıştırdı:KK43:(

arkadaşlar biz de doğtaştan almayı düşünüyoruz. carmen salon takımını beğendik. 4700 liraya inmiş. yatak odası ve yemek odası da felicia modeli. büfeyi almıyorum. karyola ve başığı da almıyorum onun yerine baza alıcaz. toplam 10.400 gibi birşey tutuyor. indirim varmış net sitesinden baktık şimdilik. 3 hafta sonra aşkım askerden dönünce gidip bakıcaz. sonradan teslim almak üzere ödemeye başlarız dedik. indirimi kaçıramam.ürünlere de bayıldım çok modern ve şıklar.

merhaba yorumunuzu yazalı çok olmuş ama ben yinede sansımı deneyeyim.:)felicia yatak odasından bende almak istiyorum sürgülü kapılı gardropla siz aldınız mı nasıl kullanımı?

Ben 30 Eylülde evleneceğim. 2 hafta önce yemek odası, yatak odası ve oturma grubunu doğtaştan aldım.
Çok mağaza gezdim doğtaştan güzelini görmedim.
Kullanış açısından da güzel, tavsiye ederim. Şimdi kullandığımız koltuklar da doğtaş.
Bi sorun olsa bile hemen gelip onarıyorlar zaten.

memnunmusn su anda canım:)

Natura still serisine bayıldım, forumda Doğtaş kullananlar varsa kalite açısından fikir ve öneri beliyorum..
Çünki gerçekten yüksek fiyatlılar :)
Eki Görüntüle 385490

Bence mobilyalara uçuk fiyatlar vermek pek de doğru değil. Mobilyacılarda hem daha uygun oluyor hem de istediğiniz değişiklikleri yapıp istediğiniz renkleri alabiliyorsunuz. Ben onu öneririm size.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Mutluluklar.

benimde evimdeki tüm eşyalar Doğtaş yatak odam salon takımın oturma grubum yemek odam ve ben çok memnunum çok sağlamlar hatta yerinden kaldıramıyorsun yemek masasını filan. ve bazı arkadaşlar teslimatta sıkıntı yaşadık demişler bize tam dediğimiz tarihte sabah erkenden getirdiler ve 12 saat kaldılar ancak kuruldu öyle gittiler 7 saatlik bir yoldan geldi düşün..ben kesinlikle tavsiye ederim evet pahalı mı pahalı ama beğendiğin modeli ucuz buluyorsan tabi ki kaçırma.evime her gelende çok beğeniyor eşyalarımı birde kendi evimize taşınırsak daha ii olacak fotolara bakabilirsin yüklemiştim:KK66:

Elektronikler de olduğu gibi mobilya da biraz şans işi demek ki, bu kahve tonlarındaki mobilyalarda bu renge ve diğer tonlarına aşığım resmen, bayılıyorum..

Doğtaş kaliteli mi nasıldır bilemiyorum? Ama böyle bir model beğendiysen eğer ve kalitesi veya fiyatı pahalı geldiyse mutlaka başka yerlerde de bulabilirsin. :KK34:

Bende 3 yıl önce evlenirken DOĞTAŞ'tan almıştım tüm mobilyalarımı ama hiç memnun değilim,2 yılda koltuklarımın rengi değişti vizon renkten açık yeşil renge döndüler hemde ne güneş gördüler ne birşey zaten salon olduğu için güneşlikleri bile misafirden misafire açıyorum,müşteri hizmetleri çok ilgisiz,1 yıldır arıyorum gelip bakmıyorlar bile koltuklar öylece duruyor elimizde.Birde mobilyaları alırken; taşınırken bizi arayın gelip mobilyaları sökelim yeni evininize monte edelim dediler aradık böyle bir hizmetimiz yok dediler kestirip attılar.Böyle bir firma görmedim pazardan bile birşey aldığın zaman herhangi birşeyde adam malının arkasında duruyor böyle büyük bir firma sadece satış yapmaya bakıyor çok yazık !!!!

hanımlar ben doğtaş köşe takımları ya da oturma grubu almak istiyorum. hangisini önerir siniz carina modelini beğendim eşim soft modeli beğendi. soft modelini fazlaca beğenmedim ben alıp kullanan var mı

Mrb hanımlar siteyi çok uzun zamandır takip etmeme rağmen bugün üye oldum. 8 aylık evliyim ve daha yılı bile dolmadan Doğtaş tan aldigimiz country model yatak odasının gardrop sifonyer kapakları sapsarı olmaya başladı. Bu firmanın musteri hizmetleri servisi sadece insanları oyalama odaklı çalışıyor. Bize söylediklerine göre country modelin üretimini artık yapmıyorlarmış. O zaman 7 yıl garanti niye veriliyor bu ürünlere. Piyasadaki neredeyse en pahalı ürün ama en ucuz kadar bile kaliteli değil. Gidip en ucuzunu alın bari böyle sorunlar yaşayınca üzülmezsiniz. Bu firma hakkında şikayetvar da da çok fazla şikayet yazılmış zaten

X