Doğu tayini

seln05

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
67
12
25
Merhaba kızlar eşım jandarma astsubay dogu tayinimiz geldi yeni evliyiz ben şuan çalışmıyorum eş götürelemez yer gelir mi yasayan var mı aranızda herkes ayrı şeyler söylüyor artık evlileri vermiyorlar felan sizce doğru mu var mi böyle bir şey?

Merhaba kızlar eşım jandarma astsubay dogu tayinimiz geldi yeni evliyiz ben şuan çalışmıyorum eş götürelemez yer gelir mi yasayan var mı aranızda herkes ayrı şeyler söylüyor artık evlileri vermiyorlar felan sizce doğru mu var mi böyle bir şey?
polis tanıdıgım var doğuya atandılar diyarbakıra ancak ailecek gittiler. Yani öyle eş getirememe gibi bir durum olmadı. Lojmanda da kalıyorlar şuanda. Zaten lojmanlar evlilere cıkıyor.

Atamayi yapan kisinin vicdanina bagli tamamen, kuzenimin esi hakkariye tayin olmuştu, es goturulemeyen bir yerdi. İnşallah guzel bir yere tayin olursunuz🤲

Askerlik için nasıl olur bilmem ama tercihler arasında Mardin varsa yazın derim güneydoğu taraflarında ki en güzel yer bence orada yaşadım bir süre ondan söylüyorum

X