Dogum günü

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
4.670
2
meraba arkadaşlar.dogum gününüzde ne hediye almak isterdiniz .ben mesela eger eşimdense kırmızı bir gül almak isterdim... arkadaşlarımdansa bana gizli bi dogum günü partisi yapmalarını isterdim.ömrüm boyunca unutmazdım heralde o dogum günü partisini.ya sizler dogum gününde sevgilinizden.eşinizden ve de arkadaşlarınızdan ne hediye almak isterdiniz...

Ben esimden (adayi) kendi elleriyle hazirlamis oldugu çok romantik bir aksam yemegi surprizi yapmasini isterim. hediye ise ikimizin çekindigi bi fotografin buyuk boyda tablo seklinde boyatilmis olmasini isterim.

çok sey istedim sanirm

Ben bu soruya tam uyuyorum sanırım Çünküüüüüüüüüüüüüüü

Yarın benim doğum günümmmmmmm:sm_cool:

Bakalım benim sevdiklerim ve beni sevenler neler yapacak.

Sevgilimden beklerim ben en güzel doğum gününü.

AY DUYGULANDIM

ay canım yarın dogum gününmü.dogum günün kutlu olsun....e yazmamısın ne hediye almak istedigini...-tatlicadiarzu-sevgilinden ve arkadaşlarından.bak merak ettim şimdi...

ay canım yarın dogum gününmü.dogum günün kutlu olsun....e yazmamısın ne hediye almak istedigini...-tatlicadiarzu-sevgilinden ve arkadaşlarından.bak merak ettim şimdi...

Sağol canım tşk ederim:1hug:

Sevgilimden romantik sözler beklerim.Benim onun hayatında olduğum için neler hissettiğini duymak isterim.Hediyenni çok bi önemi yok ama yinede bu doğum günümde kocaman bi ayıcık istiyorum.Kendimden bi kaç kat büyük taşımakta zorlanacağım bi ayı.Ama sevgilime söylemedim bunu yeni hobilerimden.Gönlünden ne koparsa benim için neyi uygun görmüşse onu alsın.Ben asla doğum günüme yakın doğum günlerinden bahsetmem zaten.Hiç hoşlanmam aa 6 ağustos senin doğum günün dimi denmesinden :))Ogün gelince kimler hatırlamış filan çok daha güzel oluyor.Konu etmekten rahatsız oluyorum.Çok hoşuma gidiyo bahsettiğim ayıcık bi filmde gördüm çok büyük bi ayıcık pembe renkli çok güzeldi ya:asigim:

Gerçekten bende merak içindeyim sevgilimin ne alacağını nasıl bi sürprizi olduğunu merak ediyorum.

Her yıl pasta keseriz bi yerde başbaşa hediyemi verir güzel sözler söyler e sonuç olarak 6. doğum günümü kutluyoruz bu yıl ilk değil yani.Ama her defasında çok güzel geçmişti.:1hug:

geçen hafta doğum günümdü
açıkcası artık hiç kimseden bişey istemiyorum
doğumgünleri eskiden çok önemliydi artık bir anlamı yok bence
eşimden herzaman güzel bir hediye alıyorum zaten o ayrı ama ilaki beklediğimden değil almasada olur

:sm_cool:Kızlarrr doğum gününüz kutlu olsun...Annelerimiz bizleri iyiki doğurmuş:)..Bu arada babalarımızın emeklerini de hiçe saymayalım yaneee:1hug:

Denef ablacım ne zaman doğum günün bilelim yaniiisırnaşık şey

Benim doğum günümde hazirandaydı...her sene başta ablam, annem, babam ve eniştemden çok güzel hediyeler alırımgamyoncuiremsu

...ve sevdiğimden tabiki:asigim:

bu sene olmadı ama inşallah seneye:asigim:

hayal ettiğim herşey alındığı için..sağolsunlar..

mesela ablam bu sene bana çok güzel şık bir CD çanta aldı..annemle babam telefon..eniştem ablamla beni kahvaltıya götürdü..:icecream:

seneye Allah büyük...:sm_cool:

sevdiğim insanın o gün benimle görüşmesini isterdim. en büyük hediyem bu olurdu. ama imkansız çoktan unuttu beni...

Son düzenleme:
benim doğum günüm bugün eşim msj gönderdi akşamda neye ihtiyacım varsa onu alacakmış beni götürüp ne romantik demi...
:sm_confused:

ben O'ndan uzun uzun güzel cici sözler duymak isterim öncelikle:) bide yanımda olsun! uzaktayız da yanıma gelsin baska bisey gözüm görmez

mektup da yollayabilir, nostaljik ama çok hoş olur Şeniz

amma illaa hediye alacaksa kocaman bi peluş alabilir pembe beyaz bi ayıcık kaydirigubbakcemile3 veya hoş bi yemekŞeniz cokacimcoook

ben eşimden süpriz bi yemek düzenlemesini çok isterdim.hayatım boyunca unutamıyacagım romantik bir gece geçirmek isterdim...sadece bir kırmızı gül alması yeterli benim için...

30 agustos benim doğum günüm, eşimden bana pasta yaptırmasını ve bir buket canlı çiçek almayı isterdim, diğer şeyler benim için önemli değil.

ah ah nirde doğum günümde eşimden hediye alacam heeeeeee
ança rüyamda desem onuda göremiyom yani:roflol:
arkadaşmı varda alacam
ailemde sadece tel de kutlarlar oda benim için hediye sayılır
ama birgün eşimin süpriz yapmasını isterdim senağlama
isterdim istemesinede romantik bir eş lazım malesef :roflol:

bütün samimiyetimle söylüyorum ki hatırlayıp beni aramış olmaları yeterli benim için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…