Dogum haritası yorumlama :(

güneşin akrep, yükselen ikizler, ay, mars, venüs, plüto yayda, 7. evde.
şmdi bikere yükselenin ikizler oldğu için dışarıdan çok hoşsohbet ama biraz da yüzeysel, daldan dala atlayan biri olarak görünüyor olabilirsin. oysa içinde çok düşünceli, özgürlüğüne düşkün olsan da her şeyi derinlenmesine düşünmeye meyilli, yüzeysel bilgilerle yetinmek yerine her şeyin kökenine inmek isteyen bir yapın var ama bu özelliklern genelde sadece yakın ikili ilişkilerinde ortaya çıkıyorlar, dışarıdaki insanlar bunları çok farkedemiyorlar sende.
merkür, güneş, chiron akrepte, 6. evde. sağlık problemleriyle uğraşmş olabilirsin hayatın boyunca. özellkle zihinle, beyinle ilgili konularda. psikolojik, hafızayla ilgili, dille ilgili problemler olabilir. bu problemler illa fiziksel olmak zorunda değil, bu bölgelerin temsil ettiği soyut problemler de yaşamış olabilirsin.
yüksek eğitim, yurt dışı, çağın ötesinde buluşlar, bilimsel, sanatsal aktiviteler senin hayatında çok yer kaplamış/kaplayacak.
oldukça huzurlu, uyumlu bi insansın kendin içinde. zihnin, düşüncelerin, dürtülerin, arzularn, duyguların birbirleriyle uyum içinde.
sosyal çevrenle, arkadaşlarınla ilgili skıntıların olabilir. yani çevreni rahat genişletemiyorsun. bu biraz senin, arkdaşlk ilşklrnde baskın ve benmerkezci davranma içgüdünden kaynaklanıyor. insanlar senin baskın karakterin yüzünden uzaklaşabiliyorlar senden.
Evet dogru bunlar yalniz sunu merak ediyorum ben akrep bircu ozelliklerinden cok ikizleri tasidigimi dusunuyorum akrep burcu degil de ikizlermisim gibi hissediyorum bu neden oluyor

10. evde aslan, 3. evde oğlak stelyumu var sizde. bu haritayı yorumlamştk hatırlıyorum. kariyersel ve karaktersel olarak çok güçlü bir harita. hitap yeteneği çok güçlü. kendni ifade etme, her konu hakkında bilgi edinme, pratik düşünme yetisi... bunlr çok güçlü.

Evet yorumlamıştık, ama bu kısımları hisler konusunu merak ettim ben ayrıca :) Bu bölümlerin ve vertexin pallasın etkilerini.
Kendini ifade etme kısmında sanırım çevremde bir sıkıntı var o zaman, bir türlü anlaşılmıyorum :KK53: Bazen de derinlere ayrıntılara dalarım.

gezegenleri de dikkate alman lazım. hatta ilk olarak onları dikkate alman lazım. güneş, ay ve yükselene bakarak başlayabilirsin. sonra venüs ve mars.
Canim ya rica etsem benimde doğum haritami yorumlanabilir misin kendim yapmaya calistim ama kafam basmadi :KK43:

Merhaba! Maalesef ben kendi başıma yorumlayamadım, bana da yorumlamamda yardımcı olabilir misiniz?

Eklentiler

• 00.jpg
    00.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 124
10. evde aslan, 3. evde oğlak stelyumu var sizde. bu haritayı yorumlamştk hatırlıyorum. kariyersel ve karaktersel olarak çok güçlü bir harita. hitap yeteneği çok güçlü. kendni ifade etme, her konu hakkında bilgi edinme, pratik düşünme yetisi... bunlr çok güçlü.
bakar mısın canım???
dfkfg.jpg

konu açılalı baya zaman geçmiş ama halen ilgilenen varsa benim doğum haritamı da yorumlayabilir miyiz

Merhabalar
Astrolojiye merak sardım bende ama cok karısık geliyor bana . cubeda :) zahmet olmazsa benimkinede bakabilirmisin ?
Kariyer ve evlilik miras konularını cok merak ediyorum.
01.05.1983 D.S 13.45 İstanbul

Yorumlarsan cook sevinirim:)

X