Aile Planlaması Doğum kontrol hap kullanımı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

iclal35_

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
173
28
26
İyi geceler kızlar. Doğum kontrol hapı kullanımını biliyorum az cok. Doktora gitmeden kullanmaya başlasam olur mu? Evet doktor gözetiminde baslasam daha doğru ama bu sekilde gitmeden kullanan var mi?

İyi geceler kızlar. Doğum kontrol hapı kullanımını biliyorum az cok. Doktora gitmeden kullanmaya başlasam olur mu? Evet doktor gözetiminde baslasam daha doğru ama bu sekilde gitmeden kullanan var mi?
Var ama bazen bünyeye gelmiyor. Buna dikkat et kullananların bazıları sıkıntı yok ama bazılarında yan etki yaptı. Arkadaşımda çok fazla yan etki
Yaptı durmaksızın adet gördü. 12 gün ağır kanamalı adet doktor hemen bırak dedi. Yani bunlaeı göz önünde bulundur 🥰

yasmin bende de 11 12 gün agır bi şekilde kanama yaptı. hem de 1o. gün basladı kanamam ve bıraktım

aay kesinlikle tavsiye etmiyorum. çok fazla yan etkisi var. 2 hafta kullanıp bıraktım ve adet dönemimi bile etkiledi. doktora ilacı kullanmayı bıraktım dediğimde iyi yapmışsın demişti.

X