Doğum kontrol hapı sivilce yaptı?

SalakSacma

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.490
723
26
Hormon bozukluğum nedeniyle diana doğum kontrol hapı yazdı doktor 1 haftadır kullanıyorum ama yüzümde sivilceler oluştu özellikle çenemde . İnternette bu ilaç sivilce tedavisinde de kullanılır diyo ama niye böyle oldu sizce bırakmalımıyım ?

Hormon bozukluğum nedeniyle diana doğum kontrol hapı yazdı doktor 1 haftadır kullanıyorum ama yüzümde sivilceler oluştu özellikle çenemde . İnternette bu ilaç sivilce tedavisinde de kullanılır diyo ama niye böyle oldu sizce bırakmalımıyım ?
Aslında geçirir daha çok
Sivilce başka şeyden çıkmış olmasın

Yani normal zamanda olmayacak kadar çok ve sivilce ilacıyla başka şeydende olsa neden sivilcemde artış yaşanıyo anlamadım
Aslında geçirir daha çok
Sivilce başka şeyden çıkmış olmasın

Yani normal zamanda olmayacak kadar çok ve sivilce ilacıyla başka şeydende olsa neden sivilcemde artış yaşanıyo anlamadım
Doktoruna söyle bu paketten sonra başka markaya geçirsin seni
Ben diane sevmiyordum, yasmin de uyku yapmıştı mesela,yazz kullandım yan etki yapmadı bende

Doğum kontrol hapları da çeşit çeşit. Mesela benim hastaneye beraber gittigim arkadaşımın erkek tipi kıllanma sorunu ve çikolata kisti vardi. Ona o zamanın parasıyla yirmi liralık doğum kontrol hapı vermişlerdi. O da sivilce yaptı gibi şeyler söylerdi...
Aynı gün ben de ayni doktora gittim,tek problemim adet duzensizligiydi. Bir de küçücük bir kistim vardı. Doktorun bana verdiği hap hem çok ucuzdu,7 TL falan. Hem de cildime iyi gelmiş hem goguslerimi dolgunlaştirmisti...
Yani bence sizin hapın böyle etkilerinin olmasının sebebi bir problemin cözümü için,güçlü bir hap olması.
Yine de elbet tekrar doktora gideceksiniz. O zaman rica edersiniz belki hapinizi değiştirir.

*Sivilceler için yoğurt ve limon maskesi yapabilirsiniz haftada iki. Limon sivilceleri kurutuyor . Yoğurt da cilde çok yararlı...

Diana bırakıldığında tüylenmeyş arttırıyor bırak bence başka kullan qlarista iyiymiş

şimdi biz size burdan ne diyebiliriz ki.doktorunuza görünün ki işin uzmanı size ilaç yazsın/ilacınızı değiştirsin

Bende adet duzensizligim icin yasmin kullandim aylarca ve cildimi cok guzel yapmisti sivilce cikmiyordu hic doktoruniza danisip degistirin

X