Aile Planlaması Doğum kontrol hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Sevosero

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
48
8
22
Mrb ben 2.5 senelik evliyim çocuğum yok doktora gittim adet düzensizliği için bana yazz doğum kontrol hapı verdi üç kutu bunu kullanmakta kararsız kaldım hiç çocuğun olmadığı için gebeliği engelleyebilecek etkileri olur mu acaba bir hafta oldu kullanali korunma amacıyla kullanmıyorum sadece adetim düzene girsin diye bı bilgi verseniz çok sevinirim

Mrb ben 2.5 senelik evliyim çocuğum yok doktora gittim adet düzensizliği için bana yazz doğum kontrol hapı verdi üç kutu bunu kullanmakta kararsız kaldım hiç çocuğun olmadığı için gebeliği engelleyebilecek etkileri olur mu acaba bir hafta oldu kullanali korunma amacıyla kullanmıyorum sadece adetim düzene girsin diye bı bilgi verseniz çok sevinirim
İlaç yerine doğal yolla adetini düzenlesen olmaz mı.. bitki çayı kullanabilirsin

adeti düzene sokar yuzde99.9 da korur duzenlı ıcılırse hergun aynı saatlerde mesela. cocuk ıstıyorsanız korunmuş olcaknz doktora belırttınız mi bunu

İlk ay korunma etkisi yokmuş ya bu doğum kontrol haplarının hamile kalma gibi bir durum olur mu

e oyuzden vermiştir ne bılsin içine mi doğsun. sizi kısır yapmaz ama duzenlı içerseniz her gun aynı saatte ışe yarar ve korur.
Arkadaş yanlış ifade etti sanırım kendini benim anladığım kadarıyla şuan bebiş düşünmüyor ama ileride yapma gibi bir planı var kontrol hapını kullansam kısırlık yapar mı diye sormak istemiş sanırım ben öyle anladım 😂

Pardon ben yanlış anlamışım yaa 😂😂

X