Gebeliğe Hazırlık Doğum kontrol hapından sonra

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Oooyyykuuuuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
263
336
25
Kızlar merhaba belki aynı şeyleri yasayanlariniz vardır tecrubelerinizi merak ediyorum doğum kontrol hapı kullaniyordum 10 Şubat'ta son hapı kullandım bıraktım 3 gün sürüyor reglim zaten bittikten sonra da düzenli iliskiye girmeye başladık eşimle dün biraz akıntım oldu bide kasıklarım ağrıdı akşama doğru bacaklarima kadar indi ağrısı acaba döllenme falan mi oluyor erken diye düşünüyorum ama sanki regl olcakmisim gibi hissediyorum ama daha yeni oldum imkansız nedendir acaba bilenleriniz yasayanlariniz var mi

Agrinin bacaklara donmesi regl belirtisi bence ama nasil olur ki? Yeni bitmis. Belki naska sebeple agriyordur. Stres yapmayin. Gün aşırı ilişkiye devam edin. Insallah hamilelik olur.

Benimde bu sorum olacaktı
Ben doğum kontrol hapı kullanıyordum geçen ay ama düzensiz kullandım 27 Şubat'ta regl oldum ama sadece 1 gün sürdü ve pedi doldurmayacak kadar kanamam oldu ertesi gün kesildi 4 ncu günümde kahverengi şeffaf leke geldi sonrasında hiç bir şekilde kanamam falan olmadı 9 ncu günümde kahverengi leke geldi tekrar ve 4 gündür sürüyor sizce hap yüzünden mi Yoksa hamilelik mi bilmiyorum kabızlık oldu 4 gün sürdü sürekli gaz çıkarıyorum ve dün sütten midem bulandı kokusu çok kötü yumurta kokusu gibi geldi üstelik göğüslerim çok kötü şişmiş durumda ve çok ağırıyor bide hassas olmuşum sabırsız ve panik bilemedim hamilelik belirtisi var ama test yaptım 5 gün önce negatif çıktı bilmiyorm ne yapacağım

X