Dogum kontrol hapini birakanlar..Akışına birakanlarr

Life Death

Gɑlibɑ ben bu ɑşktɑ iyi hɑlden müebbet yedim.♡
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
550
705
Kizlarr selamm.
Ben 4 yildir evliyim ve dogum kontrol hapiyla korundum. Gecenlerde biraktim artik yavas yavas bebiş olsun diye akisina biraktimm. Biraktiktan sonra bikere regl oldum bilerek icim temizlensin diye. Hadi bakalim hayirlisi.. :)) varsa deneyimleriniz paylasalim birlikte konusalim canlar..
:KK39::21:

Heyyy kk uyeleri. Gecen ay reglim 24 kasimdaydi ben daha olmadim. Acaba nekadar sure sonra eczaneden test alip yapsam canlar? Dun ve onceki gun kasiklarda ara sira batmalar vardi reglim gelcek sandim gelmedi. ha birde koku hassasiyetim oldu iki gun ya kotu koku aliyordum. Varmi anlayan?

Yoksa hapi biraktimya hep duzensizmi devam etcekki reglim..?

Kizlarr selamm.
Ben 4 yildir evliyim ve dogum kontrol hapiyla korundum. Gecenlerde biraktim artik yavas yavas bebiş olsun diye akisina biraktimm. Biraktiktan sonra bikere regl oldum bilerek icim temizlensin diye. Hadi bakalim hayirlisi.. :)) varsa deneyimleriniz paylasalim birlikte konusalim canlar..
:KK39::21:
Tam olarak sorumu sordun, ne yaptın anlamadımki ? :))

Olur inşallah, hayırlısı :KK66::anne:

Şuanda test alıp yapsan çok rahat çıkabilir eģer varsa..

Hay agzini yidiim sagol yazdin ya :KK15:
Ya iste sorum su regl olmadim daha en son 24 kasimda olmustum acep test alsam dogru cikarmi ki yoksa beklemek mi dogru olur diye.
Hayirlisi zaten nezamansa ozaman olsun datlim.

Bide daha jinekologa hic gitmedim daha. Nekadar sure sonra gitmek mantikli?

Dediğim gibi adet tarihin dünmüş, şuanda test yapsan eger bebek varsa cikabilir.

Kontrol haplarini uzun sure kullanip kestikten sonra adet duzensilzlikleri olabiliyor ama.

Jinekoloğa gitmen icin bi sebep gerekmez canim, 6 ayda bi gidip rutin kontrollerini yaptirman gerekir zaten.
Sen bi git görün, muayene ol..
Ne var ne yok bi bakılır, müdahale edilmesi gereken bişi varsa, edilir..

Heyyy kk uyeleri. Gecen ay reglim 24 kasimdaydi ben daha olmadim. Acaba nekadar sure sonra eczaneden test alip yapsam canlar? Dun ve onceki gun kasiklarda ara sira batmalar vardi reglim gelcek sandim gelmedi. ha birde koku hassasiyetim oldu iki gun ya kotu koku aliyordum. Varmi anlayan?

Yoksa hapi biraktimya hep duzensizmi devam etcekki reglim..?
hapı bıraktıktan sonra bende de geç geldi. ilaçtan sonra normal bi süre böyle olması.

Tukurim boyle cevapsiz konuya.
Mune Mune Allaaaskina kapat konumu küstüm. :KK42:
hahaha tam cevap almışken mune gelip kapatacak şimdi konunu :KK70::KK70::KK70:

Dediğim gibi adet tarihin dünmüş, şuanda test yapsan eger bebek varsa cikabilir.

Kontrol haplarini uzun sure kullanip kestikten sonra adet duzensilzlikleri olabiliyor ama.

Jinekoloğa gitmen icin bi sebep gerekmez canim, 6 ayda bi gidip rutin kontrollerini yaptirman gerekir zaten.
Sen bi git görün, muayene ol..
Ne var ne yok bi bakılır, müdahale edilmesi gereken bişi varsa, edilir..

Sagol bidenem. Ben yarin bir test alayim ozaman. Sonrada musait bi ara jinekologtan randevu alsam iyi olur. :KK19:

hapı bıraktıktan sonra bende de geç geldi. ilaçtan sonra normal bi süre böyle olması.

hahaha tam cevap almışken mune gelip kapatacak şimdi konunu :KK70::KK70::KK70:

Yaaa bu kk uyelerine isyan edince ilgileniliyor valla yaa. Bikere regl oldum o gec oldu zaten 2 bucuk ay iste en son 24 kasimda,acep ikinciyedemi duzensiz olurki. Neyse seninde agzini yirim sagol baktigin icin cano. :KK15:
Mune aplam kendi bilir ne diyim diger kk uyelerine hala küsümki.:63:

X