dogum kontrol ilaci isteksizlik yaparmi?

ben oldukça uzun süredir kullanıyorum ama herhangibir yanetkisini görmedim...
fakat antidepresanlar isteksizlik yapıyor.. tecribeyele sabittir...

bazı doğum kontrol haplarınında isteksizlik yaptığını duymuştum.... ama kendim kullanmadığım için bilmiyorum..

yapıyor bende yaptı sanki öyle birşey yokmuş hayatta gibi yaşadım. bide sinirlerimi bozuyordu herşeye ağlıyo herşeye sinirleniyordum

evet canım bende yaptı sinir değil ama isteksizlik yaptı.sadece 1 ay kullanabildim.

ben de yaptığı kanaatindeyim ama kullanmaya devam....

yapsada yapmasada mecburen kullanmaya devam....

evet ilk evlendiğimizde üç ay kadar kullandım sonra bir baktım hiç istemiyorum
şaşırdım ve ilaçtan olduğuna karar verdim anında bıraktım
düzeldim
kimseye tavsiye etmem sonuçta hormon
isteksizlik yaparak kökten çözüyor sorunu adamı yanına yaklaştırmıyorsun
:)

ben doğum kontrol hapı kullanıyorum 5 senedir, oldukca memnunum, adetim düzenli cinsellikde bir anormallik yok hap bana iyi geldi bacım emeğinize sağlık....

ben doğum kontrol hapı kullanıyorum 5 senedir, oldukca memnunum, adetim düzenli cinsellikde bir anormallik yok hap bana iyi geldi bacım emeğinize sağlık....

Size katiliyorum,Bende 6 yildir kullaiyorum gayet memnunum herseyden a.s:1rolleyes:

banada yapiyordu
doktora gittim bi süre birak yada başka bi yönteme geç dedi. Başka yöntemleri araştirdim ettim ama hiç biri bana göre değildi bende 7 ay gibi bi süre biraktim ve o sürede gerçekten daha iyidim. İsteksizlik diye bişey yoktu. Sonra tekar başladım çünkü buseferde sürekli adet günlerimi hesapliyordum piskolojim bozuldu resmen sürekli midem bulaniyormuş hamileymişimi gibi hissediyordum. Neyse şimdi daha iyi vücüt alıştı herhalde.
zaten yakında birakcam artik inşallah anne olmak istiyorum nasipse

merhaba arkadaşlar 7 aylık evliyim evlendiğimden beri myralon kullanıyorum.cinsel isteksizlik ve buna bağlı vajinal kuruluk yaşıyorum sebebini hapa bağlıyorum.canım çok yanıyo.doktorumla görüştüm östrojen tedavisine başlayalım dedi.hapı bıraksam geçermi acaba.bilgisi olan yardım etsin lütfen...a.s.

X